21

Film o Facebooku – pierwszy trailer

W październiku na ekran kin ma wejść film o Facebooku produkowany przez Columbia Picture. Będzie to opowieść o tym jak powstał największy serwis społecznościowy na świecie oraz o przemianach jakie zachodziły w młodym Zuckerbergu. Oczywiście jednym z głównych wątków ma być też „kradzież pomysłu” na Facebooka oraz cała sytuacja z tym związana. Za reżyserię wziął […]

W październiku na ekran kin ma wejść film o Facebooku produkowany przez Columbia Picture. Będzie to opowieść o tym jak powstał największy serwis społecznościowy na świecie oraz o przemianach jakie zachodziły w młodym Zuckerbergu. Oczywiście jednym z głównych wątków ma być też „kradzież pomysłu” na Facebooka oraz cała sytuacja z tym związana. Za reżyserię wziął się twórca takich hitów jak „siedem” czy „podziemny krąg”.
Szczerze mówiąc nie wiem czy coś z tego filmu wyjdzie – ostatnio ukazał się pierwszy trailer (wklejka poniżej) – który zrobił na mnie negatywne wrażenie.

Podniecone i ściszone głosy mają wywołać napięcie rodem z klasycznych thrillerów w momencie kiedy mówi się o ruchu na stronie internetowej? Brzmi to śmiesznie i komicznie. Mam nadzieję jednak, że końcowy produkt nie będzie miał takiego klimatu. Choć oczywiście zakładam, że musi być w nim odpowiednia domieszka „sensacji” bo inaczej dzieło będzie nudne.