Felietony

Barcanews.pl - rośnie mi zastępca!

Grzegorz Marczak
Barcanews.pl - rośnie mi zastępca!
40

Mój super synek Maciek (9 lat) idzie w moje ślady :) Tworzy od jakiegoś czasu blog o jego ukochanym zespole czyli FC Barcelonie. W grafice i zagadnieniach technicznych pomaga mu starszy kuzyn ale reszta czyli praca wkładana w treść jest po stronie Maćka. Piszę o tym dlatego aby podzielić się nies...

Mój super synek Maciek (9 lat) idzie w moje ślady :) Tworzy od jakiegoś czasu blog o jego ukochanym zespole czyli FC Barcelonie. W grafice i zagadnieniach technicznych pomaga mu starszy kuzyn ale reszta czyli praca wkładana w treść jest po stronie Maćka.

Piszę o tym dlatego aby podzielić się niesamowitą dumą Taty, który obserwuje jak w młodym człowieku rośnie pasja, Maciek oprócz swojej miłości do Barcy jest też zapalonym piłkarzem, który od dwóch lat regularnie dwa razy w tygodniu trenuje piłkę nożną. Gra jako napastnik i ma na swoim koncie najwięcej bramek w tym sezonie (23 gole) !

Wracając jednak do blogowania, warto podkreślić że młody odziedziczył chyba po mnie systematyczność jeśli chodzi o pisanie. Dodaje czasem kilka wpisów dziennie co jest poprzedzone przeczytaniem na początku newsów sportowych na kilku czy też kilkunastu serwisach (a interesuje go nie tylko wyniki meczów, ale również transfery, sytuacja poszczególnych graczy i wydarzenia z nimi związane itp). Nie udał mi się na razie namówić syna na przesiadkę na wordpressa ale myślę, że jest to raczej kwestia czasu i zapewne potrzeb, które z czasem się pojawią

Najlepsze jest jednak to, że mój synek jest regularnym czytelnikiem Antyweb i coraz częściej zagaduje mnie o tematy poruszane na blogu (często zresztą rozmawiamy o tym co ktoś napisał itp). Mam więc nadzieję, że niedługo będę miał świetnego pomocnika i następcę przy pisaniu AW :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogantywebblogowanie