3

FeedBurner – więcej za free

Feedburner czyli serwis dzięki, któremu możemy śledzić statystyki naszych RSS-ów oraz analizować ruch w naszych RSS-ach (funkcjonalności jest dużo więcej ale te są kluczowe) oznajmił dzisiaj, że udostępnia od dziś za darmo usługi Pro stats i Mydomein. Pro stats to rozszerzenie informacji o subskrybentach naszych RSS-ów bardzo ciekawe i zapewne przydatne jeśli jest dostępne za […]


Feedburner czyli serwis dzięki, któremu możemy śledzić statystyki naszych RSS-ów oraz analizować ruch w naszych RSS-ach (funkcjonalności jest dużo więcej ale te są kluczowe) oznajmił dzisiaj, że udostępnia od dziś za darmo usługi Pro stats i Mydomein.

Pro stats to rozszerzenie informacji o subskrybentach naszych RSS-ów bardzo ciekawe i zapewne przydatne jeśli jest dostępne za darmo.

Osobiście przyznam, że jak dla mnie Feedburner jest trochę skomplikowanym serwisem (oczywiście mówię tutaj o wszystkich dodatkach i możliwościach jakie posiada), jest to zapewne bardzo ciekawe narzędzie ale dla kogoś kto nie ma dużo czasu rozgryzanie wszystkich opcji i możliwości jest nieco męczące.

Z całej tej informacji najciekawsze są motyw udostępnienia do tej pory płatnych części serwisu – z tego co podają autorzy gest ten wynika z ich zadowolenia po przejęciu FeedBurnera przez Google (widać nie muszą się już martwić o koszty i dochody :) ).