Felietony

Facebook Messenger zawitał w końcu do BlackBerry AppWorld

Grzegorz Ułan
Facebook Messenger zawitał w końcu do BlackBerry AppWorld
5

Kiedy posiadacze smartfonów z iOS czy Androidem cieszą się na bieżąco aktualizowaną wersją Facebook Messenger w swoich sklepach z aplikacjami już od dawna, użytkownicy Blackberry musieli czekać blisko rok na pojawienie się jej w AppWorld. Dziś w końcu można ją pobrać w pełnej wersji, to znaczy z wsz...

Kiedy posiadacze smartfonów z iOS czy Androidem cieszą się na bieżąco aktualizowaną wersją Facebook Messenger w swoich sklepach z aplikacjami już od dawna, użytkownicy Blackberry musieli czekać blisko rok na pojawienie się jej w AppWorld. Dziś w końcu można ją pobrać w pełnej wersji, to znaczy z wszystkimi funkcjami tej samej aplikacji dostępnej czy to na Androida czy na iOS.

Mamy więc powiadomienia o pisaniu, przeczytaniu (wraz z godziną) oraz z informacją z jakiego urządzenia korzysta nasz rozmówca.

Do tego oczywiście integracja powiadomień o nowych wiadomościach z aplikacją wiadomości Blackberry, która automatycznie zastępuje te wysłane z głównej aplikacji Facebooka, jeśli oczywiście wcześniej Wam to działało, u mnie różnie z tym bywało:).

Zapraszam do pobierania, jest naprawdę szybka i wygodniejsza w korzystaniu niż ta wbudowana w Facebooka - Facebook Messenger.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook Messenger