Netflix

Enola Holmes na Netflix już 23 września, finałowy zwiastun

Kamil Pieczonka
Enola Holmes na Netflix już 23 września, finałowy zwiastun
2

Na takim bezrybiu jakie trwa ostatnio z powodu wstrzymania praktycznie wszystkich premier kinowych, każda nowa produkcja jest na wagę złota. Enola Holmes produkowana przez Netfliksa też miała trafić do kin, ale w związku z obecną sytuacją pojawi się bezpośrednio na platformie streamingowej, już za niespełna miesiąc.

Enola Holmes na Netflix od 23 września

Netflix opublikował właśnie finałowy trailer filmu Enola Holmes, który opowiada historię siostry najsłynniejszego detektywa w dziejach - Sherlocka Holmes'a. Historia opiera się na książkach Nancy Springer, która opowiada o perypetiach młodej pani Holmes, postaci do tej pory traktowanej po macoszemu. W filmie Netfliksa główną rolę odgrywa Millie Bobby Brown doskonale wam znana z serii Stranger Things, a na ekranie towarzyszą jej Henry Cavill (Wiedźmin) jako sam Sherlock Holmes oraz Helena Bonham Carter jako jej matka, która znika w tajemniczych okolicznościach.

Trudno oceniać film po trailerze, ale wygląda na to, że Netflix zapewni nam sporo dobrej rozrywki i ciekawą zagadkę do rozwiązania. A przecież sprawne połączenie humoru oraz tajemnicy to właśnie kwintesencja każdej historii opowiadającej o losach Sherlocka Holmes'a. Począwszy od książek Arthura Conana Doyle'a, przez filmy, w których główną rolę odgrywał Robert Downey Jr., a kończąc na rewelacyjnym serialu BBC umieszczonym w nowożytnych czasach z genialnymi rolami Benedicta Cumberbatch'a i Martina Freemana. Miejmy nadzieje, że Enola Holmes zaspokoi nasze oczekiwania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu