21

Engadget Polska wystartował!

Engadget Polska wystartował. Jeśli ktoś nie zna i nigdy nawet przypadkiem nie zajrzał na engadget to wyjaśniam, że jest to jeden z najpopularniejszych blogów poruszających tematykę techno gadżetową. Do Engadget należą jeszcze serwisy takie jak engadgetmobile.com, engadgethd.com czy switched.com ale nie sądzę aby i one miały być polonizowane a przynajmniej nie w chwili obecnej. Jeśli […]

Engadget Polska wystartował. Jeśli ktoś nie zna i nigdy nawet przypadkiem nie zajrzał na engadget to wyjaśniam, że jest to jeden z najpopularniejszych blogów poruszających tematykę techno gadżetową. Do Engadget należą jeszcze serwisy takie jak engadgetmobile.com, engadgethd.com czy switched.com ale nie sądzę aby i one miały być polonizowane a przynajmniej nie w chwili obecnej.

Jeśli polski engadget będzie miał taką dynamikę jak wersja angielska to wszystkie serwisy w Polsce poruszające podobną tematykę mogą czuć się zagrożone.A może wkrótce do Polski zawitają inne duże serwisy blogowe i na przykład dowcip Marcina Jagodzińskiego z polskim techcrunch się spełni?