Smartfony

Firma zajmująca się produkcją baterii za chwilę pokaże 26 nowych smartfonów

Paweł Winiarski
Firma zajmująca się produkcją baterii za chwilę pokaże 26 nowych smartfonów
4

O tym, że Energizer produkuje smartfony wiemy już od jakiegoś czasu. Ale przywiezienie na tegoroczne targi Mobile World Congress do Barcelony aż 26 nowych modeli urządzeń zaskoczy chyba każdego.

Smartfon z baterią o pojemności 18000 mAh? Proszę bardzo, czemu nie. Jest moda na wysuwane aparaty? Energizer też coś takiego przygotował. To może składany ekran, który od jakiegoś czasu rozgrzewa serca miłośników technologii - Energizer pokaże wszystko.

Firma przygotowała cztery linie produktów - Power Max, Ultimate, Energy i Hardcase - co daje łącznie aż 26 nowych modeli smartfonów. W Linii Power Max znajdzie się telefon z baterią o pojemności 18000 mAh, czyli rekordowym ogniwem (dla przypomnienia, wcześniejszy smartfon producenta miał tych mAh aż 16000). Seria Ultimate ma natomiast posiadać urządzenia z wysuwanymi aparatami i notchem w kształcie kropli.

Znamy również specyfikacje niektórych modeli. Energizer Ultimate U620S Pop i U630S Pop będą działać na czipsetach P70 i P22 MediaTek Helio. Oba dostaną z przodu podwójne aparaty z mechanizmem wysuwania - 16Mpix główny i 2Mpix jako sensor głębi. Model U620S Pop posiada trzy tylne aparaty (16Mpix, 5Mpix i 2Mpix), 6GB pamięci RAM i 128GB pamięci na dane. Model U630S Pop to natomiast 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci na dane. Oba pojawią się w sprzedaży w połowie roku. Jeśli jednak spodziewacie się ogromnych pojemności baterii w tych modelach, będziecie rozczarowani - 3200 mAh i 3500 mAh na nikim raczej nie zrobią wrażenia.

Zobacz też: Składany Samsung w sklepach jeszcze w tym roku

Jestem natomiast bardzo ciekawy składanego smartfona Energizera (czy raczej francuskiej firmy Avenir Telecom, bo to ona tworzy dla nich urządzenia) - spodziewam się niestety potworka w stylu FlexPai, a nie ciekawego wizualnie produktu. Tak czy inaczej odwiedzę stoisko Energizera na nadchodzących targach MWC i dam znać czy choć jeden z tych 26 nowych modeli wart jest Waszego zainteresowania.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu