Ebook

Abonament na ebooki to spora oszczędność. Empik Go trafia na czytniki InkBOOK [rozdajemy kody]

Konrad Kozłowski
Abonament na ebooki to spora oszczędność. Empik Go trafia na czytniki InkBOOK [rozdajemy kody]
36

Subskrypcje to najwygodniejszy sposób na dostęp do cyfrowych treści, w tym ebooków. Na czytnikach InkBOOK można było korzystać do tej pory między innymi z Legimi, ale od teraz otworem stoi też biblioteka Empik Go. Z tej okazji przygotowaliśy dla Was dziesięć kodów na dostęp do usługi z ebookami Empiku.

Uwielbiam tradycyjne książki, ale ze względu na kwestie ekonomiczne i komfort czytania to ebooki są znacznie bardziej uniwersalne. Tym bardziej, że oprócz możliwości zakupu pojedynczych tytułów, dzisiaj możemy wybrać jeden z abonamentów, gdzie w ramach comiesięcznej subskrypcji uzyskamy dostęp do kilku tysięcy książek. Jedyne, co musimy zrobić, by skorzystać z tych dobrodziejstw to wyposażyć się w odpowiedni czytnik, bo to właśnie on zapewnia najlepsze warunki do czytania (chyba że komuś nie przeszkadza czytanie na tablecie, smartfonie czy komputerze).

Empik Go na czytnikach InkBOOK, czyli abonament na ebooki

W takim kontekście niezwykle atrakcyjnie wypada propozycja polskiej firmy InkBOOK, na której czytnikach można korzystać z dedykowanych aplikacji do takich usług. Wcześniej było to tylko Legimi, teraz na liście znajduje się także Empik Go, czyli nowa usługa Empiku, gdzie do wyboru jest kilka pakietów z ebookami i audiobookami. Ceny wahają się od 9,90 zł do 39, 90 zł miesięcznie, a teraz oprócz aplikacji na iOS-a i Androida, dostępna jest też dla InkBOOKa. Pobrać ją można bezpośrednio na czytniku, a wewnątrz niej znajdą się wszystkie dodane na półkę ebooki i audiobooki dostępne w ramach subskrypcji. To świetny sposób na zaoszczędzenie niemałej kwoty każdego miesiąca, o ile oczywiście asortyment Empik Go będzie odpowiadać Waszym oczekiwaniom. Tam znajdziecie wiele nowości, także na wyłączność, ale nie brakuje wcześniej wydanych tytułów.

Rozdajemy 10 kodów do Empik Go na 3 miesiące

Dla Czytelników Antyweb przygotowaliśmy wspólnie z InkBOOKiem aż 10 kodów, dzięki którym uzyskacie dostęp do Empik Go na 3 miesiące w pakiecie z ebookami. Rozdamy je pierwszym 10 osobom, które napiszą w dwóch zdaniach, czemu lubią czytać na czytniku. Nie zapomnijcie podać właściwego adresu e-mail! Sekcja komentarzy jest do Waszej dyspozycji, powodzenia!

Jak zrealizować kod?

  1. Wejdź na empik.com/gofree
  2. Zaloguj się lub zarejestruj
  3. Pobierz aplikację Empik Go na telefon.
  4. Połącz czytnik z Wi-Fi i pobierz aplikację w inkBOOK APPS na czytniku inkBOOK.
  5. Dodawaj na telefonie ebooki do biblioteki a wybrane pozycję pojawią się na Twoim czytniku.

Jak założyć konto na Empik Go?

  1. Wejdź na stronę https://www.empik.com/go
  2. Załóż konto wypełniając wszystkie wymagane pola formularza.
  3. Zaloguj się na czytniku, aby uzyskać dostęp do biblioteki Empik Go.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu