Moje przemyślenia

eLot.pl na iPhona i Androida

Grzegorz Marczak
eLot.pl na iPhona i Androida
3

Serwis eLot.pl czyli wyszukiwarka połączeń lotniczych oraz hoteli oddała właśnie do naszej dyspozycji aplikacje mobilne dla iPhona i telefonów wyposażonych w mobilny system Google czyli Androida. Ściągnąłem przetestowałem i muszę powiedzieć, że dla wszystkich łowców okazji na znalezienie lotu w atra...

Serwis eLot.pl czyli wyszukiwarka połączeń lotniczych oraz hoteli oddała właśnie do naszej dyspozycji aplikacje mobilne dla iPhona i telefonów wyposażonych w mobilny system Google czyli Androida. Ściągnąłem przetestowałem i muszę powiedzieć, że dla wszystkich łowców okazji na znalezienie lotu w atrakcyjnej cenie będzie to bardzo przydatne narzędzie. Sama aplikacja jest banalna w obsłudze - wybieramy miejsce wylotu i przylotu, określamy daty, ilość osób i mamy listę wyników.

Po znalezieniu połączeń możemy dokonać rezerwacji - nie jest to proces zautomatyzowany ponieważ bilet rezerwujemy telefonicznie. I jest to moim zdaniem najlepsze z możliwych rozwiązań ponieważ nie wyobrażam sobie męczyć się przez telefon z złożonym formularzem rejestracyjnym. Zresztą podobno telefon nadal jest dominującą formą rejestracji biletów lotniczych nawet w przypadku klasycznych wyszukiwarek lotów.

Aplikacja na iPhona (zapewne na Androida też) ma też kilka opcji, które pozwolą nam zdefiniować podstawowe parametry szukanych przez nas połączeń, jak na przykład klasa biletu, waluta transakcji ilość wyników na stronie oraz rodzaj sortowania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Apple