Moje przemyślenia

Zagraj w polski internet - kolejna świetna konkursowa infografika

GM
Grzegorz Marczak
39

Tym razem prezentuję infografikę stworzoną na konkurs przez agencję Ideacto.pl. Pomysł jest świetny bo pokazuje najważniejszych graczy polskiego internetu jako pola gry monopoly. Okazuje się też, że ideacto na bazie tego chce faktycznie zrobić grę (pomysł podobno narodził się dwa dni temu), która ma...

Tym razem prezentuję infografikę stworzoną na konkurs przez agencję Ideacto.pl. Pomysł jest świetny bo pokazuje najważniejszych graczy polskiego internetu jako pola gry monopoly. Okazuje się też, że ideacto na bazie tego chce faktycznie zrobić grę (pomysł podobno narodził się dwa dni temu), która ma być dostępna niedługo na stronach agencji w formie PDF-u wraz z instrukcją zabawy.

Jeśli chodzi zaś o konkurs to postanowiłem przedłużyć termin nadsyłania prac do środy 17 listopada. Dostałem wiele mail oraz uwag w komentarzach, że brak czasu i krótki termin były powodem tego iż wiele osób nie nadesłało swoich infografik. Niestety wybrałem też nieco pechowy okres na taką zabawę bo koniec roku to zawsze dużo pracy również w branży internetowej. Mam nadzieję, że po przedłużeniu terminu zbierze się ciekawy zestaw do oceniania.


Kliknij aby powiększyć

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

infografika