Gry

Konferencja Ubisoft na E3: atak znanych marek i nowy, kuszący, abonament z grami!

Kamil Świtalski
6

Ubisoft jest na tyle dużym wydawcą, że w jego ofercie każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Konferencja na targach E3 jest tego doskonałym dowodem. Co w tym roku zaprezentował gigant i... czego zabrakło?

Watch Dogs Legion

O tym że Watch Dogs Legion powstaje wiemy już od kilku dobrych dni. Tym razem do naszej dyspozycji dostaniemy Londyn, który -- trzeba przyznać -- prezentuje się futurystycznie i malowniczo. Pierwsze zapowiedzi brzmią niezwykle obiecująco, szczególnie część związana ze złożonością świata i napotykanych NPC. Oby nie okazały się to tylko czcze przechwałki. Premiera już 6.03.2020!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege cały czas się rozwija — już wkrótce do uwielbianej strzelaniny dołączą kolejne nowości:

Bawlhalla z bohaterami Pora na przygodę!

Brawlhalla, czyli ciesząca się coraz większą popularnością bijatyka oparta na modelu free-to-play, doczekała się nowych bohaterów — i to jakich! Ich szeregi zasiliła ekipa z Adventure Time!

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Nowy Ghost Recon to zawsze powód do radości! Breakpoint trafi do sklepów jeszcze tej jesieni (w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz PC). Premiera zaplanowana została na 4.10.2019! Jeżeli zdecydujecie się na pre-order, macie szansę na dostęp do wersji beta gry, która rusza już piątego września.

Elite Squad

I duzi i mali chcą mieć swoje gry mobilne i docierać do każdego. Ubisoft w tym roku przedstawił Tom Clancy's Elite Squad, obfitujący w cały pakiet bohaterów ich gier. Niestety, sama zajawka jest dość krótka i nie zdradza zbyt wiele na temat samej gry. Zabrakło też daty premiery.

Just Dance 2020

Just Dance to zdecydowanie jedna z najważniejszych — choć przez tzw. hardkorowych graczy, niedocenianych, serii Ubisoftu. Nowy pakiet utworów, wielkie dziesięciolecie serii i... całkiem niespodziewana przez wielu odsłona na Wii. A to przecież żadna tajemnica, że na ten sprzęt seria wciąż sprzedaje się jak świeże bułeczki!

Dodatek do For Honor

Pamiętacie jeszcze o For Honor? Wiecie, jej premiera miała miejsce w 2017 roku — a przy tempie dzisiejszego świata i ilości premier to już kupa czasu temu. Na imprezie zapowiedziano dodatek do gry — Shadows of the Hitokiri, który zostanie oddany w ręce graczy juz 27.07.2019!

Rainbow Six Quarantine

Czekaliście na nowe Rainbow Six? To fajnei się składa, bo poza nowościami dla Siege, zapowiedziano także zupełnie nową grę — tym razem skupiającą się na zabawie w kooperacji. Oto Rainbow Six Quarantine!

Nowości w Tom Clancy's The Division 2

Odrobinę uwagi otrzymał też The Division 2. Niebawem doczekamy się kolejnych nowości w stale rozwijanej grze: będą lokacje poza miastem i... Pentagon!

Na tym jednak nie koniec — przy współpracy z Netflixem powstaje film The Division. Nie zabraknie w nim prawdziwie gwiazdorskiej obsady!

Roller Champions

No w końcu jakaś nowość! Roller Champions to nowa marka w portfolio giganta, która zaproponuje połączenie szalonej jazdy na wrotkach z... elementami sportowych zmagań? Drużynowa zabawa będzie dostępna w modelu free-to-play, a w dniach 10-14 czerwca można będzie sprawdzić demo zabawy.

Gods & Monsters

Ostatnia z gier zaprezentowanych na imprezie i... to też jest nowość! Niestety - o grze wiadomo tyle, co nic. Zobaczyliśmy baśniowy świat, informację o tym że to tytuł za który odpowiedzialni są ojcowie Assassin's Creed Odyssey, krótką walkę... i to byłoby na tyle. Znalazło się jednak miejsce dla daty premiery, którą zaplanowano na 25.02.2020 — a platformami docelowymi są PC i wszystkie trzy konsole obecnej generacji.

Uplay+, czyli abonament od Ubisoftu

Jeszcze tej jesieni Ubisoft wprowadzi swoją własną usługę abonamentową, w ramach której za jednorazową opłatą otrzymamy dostęp do ponad stu gier. Zarówno starszych, jak i tych najnowszych. Uplay+ ma ruszyć we wrześniu — i pierwszy miesiąc zgarnąć można całkowicie za darmo, później przygotujcie się na wydatek rzędu 15 dolarów.

Konferencja Ubisoftu na E3 2019: podsumowanie

Jak widać — lwia część imprezy to znane i sprawdzone marki. Zabrakło tam w dużej mierze miejsca na nowości, a także... wyczekiwane od lat produkcje. Tak, Beyond Good & Evil (i kontynuacjo) — to o was mowa! Bardzo fajnym akcentem jest abonament z grami, tylko... to już kolejny abonament, który potencjalnie chciałoby się mieć. Robi się coraz drożej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu