Polska

Bank Pocztowy z EnveloBank się nie zatrzymują. E-awizo i Polecony do skrzynki - nowe usługi dla klientów banku

Grzegorz Ułan
Bank Pocztowy z EnveloBank się nie zatrzymują. E-awizo i Polecony do skrzynki - nowe usługi dla klientów banku
10

Przedstawiciele Banku Pocztowego i EnveloBanku poinformowali dziś o udostępnieniu dwóch usług dla swoich klientów - e-Awizo oraz Polecony do skrzynki.

To prawdziwy wysyp nowości dla klientów tych banków należących do naszego narodowego operatora pocztowego. Google Pay, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna czy ostatnio udostępnione płatności Apple Pay, to tylko początek transformacji. Teraz zachęcają do siebie nowymi usługami w postaci E-awizo i Polecony do skrzynki.

Przemysław Sypniewski, Prezes Zarządu Poczty Polskiej:

Poczta Polska staje się coraz bardziej cyfrowa. Fakt, że jesteśmy większościowym akcjonariuszem Banku Pocztowego pozwala nam szukać synergii, dzięki której możemy rozszerzać ofertę bankową o innowacyjne rozwiązania usług pocztowych w nowoczesnej odsłonie.

E-awizo - nowa usługa dla klientów Banku Pocztowego i EnveloBanku

Cóż to za usługi? Otóż pierwsza z nich - E-awizo, to nic innego jak powiadomienie SMS o oczekującej w placówce Poczty Polskiej przesyłce poleconej, którą możemy odebrać w dogodnym dla siebie momencie.

Usługę można aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej, bez konieczności udawania się w tym celu na pocztę.

Robert Kuraszkiewicz, Prezes Zarządu Banku Pocztowego:

Zgodnie z założeniami naszej strategii stajemy się bankiem coraz bardziej pocztowym, efektywnie współpracując z Pocztą Polską. To model rozwoju bankowości, który znakomicie sprawdza się na świecie, banki pocztowe z sukcesem konkurują na rynku z innymi instytucjami tego sektora. Wprowadzone dziś do oferty Banku e-Awizo i Polecony do skrzynki to przykład realizacji tego założenia, by Klienci Banku Pocztowego i EnveloBanku, naszej cyfrowej marki, mogli czerpać dodatkowe korzyści z faktu naszej ścisłej współpracy z narodowym operatorem pocztowym.

Polecony do skrzynki - nowa usługa dla klientów Banku Pocztowego i EnveloBanku

Polecony do skrzynki z kolei, to usługa, która pozwala aktywować doręczenie przesyłek poleconych bezpośrednio do naszej skrzynki na listy. Z chwilą jej dostarczenia, dostajemy od razu taką informację na SMS lub adres e-mail. Tutaj również możemy tę usługę aktywować zupełnie online w systemie bankowości elektronicznej banku.

Obydwie usługi udostępnione zostały dziś i będą bezpłatne dla klientów Banku Pocztowego i EnveloBanku.

Źródło: Bank Pocztowy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu