Moje przemyślenia

Dziś rusza Sprzedajemy.pl - Zapraszam na transmisje video z konferencji prasowej

GM
Grzegorz Marczak
34

Dzisiaj ma ruszyć oficjalnie serwis Sprzedajemy.pl. Narobił on sporego zamieszania jak na polskie startupy, rozdając użytkownikom w konkursach laptopy a jak główną nagrodę dając samochód. Tego typu promocja przyniosła efekty w postaci kilku tysięcy dodanych ogłoszeń w bazie serwisu oraz blisko 60 ty...

Dzisiaj ma ruszyć oficjalnie serwis Sprzedajemy.pl. Narobił on sporego zamieszania jak na polskie startupy, rozdając użytkownikom w konkursach laptopy a jak główną nagrodę dając samochód. Tego typu promocja przyniosła efekty w postaci kilku tysięcy dodanych ogłoszeń w bazie serwisu oraz blisko 60 tysięcy fanów na Facebooku.

Nie to jest jednak najbardziej intrygujące w tym przedsięwzięciu tylko fakt, że w czasach absolutnej dominacji Allegro jeśli chodzi o aukcje internetowe (choć są nisze które dobrze sobie radzą), ktoś pokusił się na zrobienie jakby nie patrzeć konkurencyjnego serwisu wierząc, że to może się udać a w przyszłości stać się nawet alternatywą w stosunku do Allegro.

Podstawową przewagą czy też różnicą pomiędzy Allegro a Sprzedajemy.pl ma być nastawienie na prywatne osoby, prosty i łatwy proces dodawania i sprzedawania rzeczy oraz wykorzystanie Facebooka. Zobaczymy jak te zapowiedzi mają się do rzeczywistości.

Dzisiaj o 11:30 będzie premiera i jednocześnie konferencja prasowa Sprzedajemy.pl - poniżej będziecie mogli na żywo obejrzeć relacje video na żywo z tego wydarzenia :Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupallegro