Moje przemyślenia

Dziś o 17:00 na Antyweb zapraszam na pierwszy video wywiad na żywo - gościem będzie Krzysztof Gonciarz

GM
Grzegorz Marczak
4

Do video w internecie ciągnie mnie już od jakiegoś czasu (zresztą eksperymentowałem z tym formatem jakieś dwa lata temu) - jednak ze mnie przed kamerą jest słaby aktor i szczerze mówiąc sam na siebie patrzeć nie mogę. Wymyśliłem sobie więc, że zrobię serię wywiadów live przy użyciu Google hangou...

Do video w internecie ciągnie mnie już od jakiegoś czasu (zresztą eksperymentowałem z tym formatem jakieś dwa lata temu) - jednak ze mnie przed kamerą jest słaby aktor i szczerze mówiąc sam na siebie patrzeć nie mogę. Wymyśliłem sobie więc, że zrobię serię wywiadów live przy użyciu Google hangouts on air. Pierwszoplanową rolę będą odgrywać goście a mnie zobaczycie tylko w przerywnikach kiedy zadaję pytania. Może w takiej formie wyjdzie to lepiej niż video ze mną w roli głównej:)

Pomysł na wywiady jeden na jedno urodził się już dawno, ale jak to z pomysłami bywa muszą swoje odleżeć. Przyszedł jednak czas na to aby zabrać się za ich realizację. Pierwsze wywiad "jeden na jedno" będzie dzisiaj o godzinie 17:00. Zapraszam już teraz wszystkich serdecznie. Moim gościem będzie Krzysiek Gonciarz znany i lubiany Youtuber, fan gier i przede wszystkim autor książki WEBSHOWS: Sekrety Wideo w Internecie. I właśnie o pisaniu i wydawaniu książek chciałem główne z Krzyśkiem porozmawiać.

Jeśli ta forma rozmowy wam się spodoba cykl ten będzie kontynuowany. Tymczasem zapraszam na 17:00 na Antyweb, wklejka z Youtube pozwoli wszystkim na żywo oglądać nasze zmagania online. Mam nadzieję, że technologia sprosta temu wyzwaniu i Google+ nie zrobi psikusa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu