Windows

Dyskusja na żywo: Windows 10 to duży krok w tył?

KK
Konrad Kozłowski
115

Kwadrans po 15 startujemy dziś z nową formą na Antyweb - dyskusjami na żywo. Na przeciwko siebie staną dzisiaj Jakub i Konrad, których podzieliły wrażenia po wczorajszym wydarzeniu Microsoftu i zaprezentowanym Windows 10. Wy również macie wpływ na trwającą dyskusję, ponieważ będziemy śledzili koment...

Kwadrans po 15 startujemy dziś z nową formą na Antyweb - dyskusjami na żywo. Na przeciwko siebie staną dzisiaj Jakub i Konrad, których podzieliły wrażenia po wczorajszym wydarzeniu Microsoftu i zaprezentowanym Windows 10. Wy również macie wpływ na trwającą dyskusję, ponieważ będziemy śledzili komentarze pod wpisem. Włączcie się do rozmowy, ruszamy już niedługo!

Możecie odwrócić kolejność wpisów w poniższej dyskusji za pomocą strzałek po prawej stronie. Wtedy możliwe jest czytanie ich od góry do dołu w kolejności chronologicznej.

Kwadrans po 15 startujemy dziś z nową formą na Antyweb - dyskusjami na żywo. Na przeciwko siebie staną dzisiaj Jakub i Konrad, których podzieliły wrażenia po wczorajszym wydarzeniu Microsoftu i zaprezentowanym Windows 10. Wy również macie wpływ na trwającą dyskusję, ponieważ będziemy śledzili komentarze pod wpisem. Włączcie się do rozmowy, ruszamy już niedługo! Możecie odwrócić kolejność wpisów w poniższej dyskusji za pomocą strzałek po prawej stronie. Wtedy możliwe jest czytanie ich od góry do dołu w kolejności chronologicznej.

(function() { var lb24 = document.createElement('script'); lb24.type = 'text/javascript'; lb24.id = '24lbScript'; lb24.async = true; lb24.charset="utf-8"; lb24.src = '//v.24liveblog.com/embed/24.js?id=1269053'; (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(lb24);})();

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

livehotWindows 10