AntywebTV

Dwie klawiatury, które od razu zapragniecie mieć

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
11

Odwiedziliśmy wczoraj imprezę firmy Roccat, na której pokazano dwie świetnie zapowiadające się klawiatury - Roccat Skeltr i Roccat Sova. Obie prezentują się ciekawie - Roccat Sova to specyficzne połączenie klawiatury z podkładką pod myszkę, dzięki czemu można na takim zestawie spokojnie grać na k...

Odwiedziliśmy wczoraj imprezę firmy Roccat, na której pokazano dwie świetnie zapowiadające się klawiatury - Roccat Skeltr i Roccat Sova.

Obie prezentują się ciekawie - Roccat Sova to specyficzne połączenie klawiatury z podkładką pod myszkę, dzięki czemu można na takim zestawie spokojnie grać na kanapie - sprawdzałem, rozwiązanie jest bardzo wygodne. Urządzenie kupicie w dwóch wersjach - membranowej za 649 zł i mechanicznej za 849 zł.

Roccat Skeltr z kolei pozwoli sparować klawiaturę z urządzeniem mobilnym i za jej pomocą pisać czy odbierać połączenia. Za takie urządzenie zapłacicie 799 zł.

Jak obie klawiatury sprawdzają się w graniu czy codziennym użytkowaniu? Sprawdzimy kiedy trafią do nas do testów - na razie mogliśmy je jedynie musnąć na prezentacji, ale apetyt mamy zaostrzony.

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału, komentowania i "łapkowania" (polecamy oczywiście w górę).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Roccat