Felietony

Drodzy Czytelnicy Antyweba - Kim jesteście?

Grzegorz Marczak

Rocznik 74. Pasjonat nowych technologii, kibic wsz...

79

Nie tak dawno świętowaliśmy 10-lecie istnienia Antyweb. Przez tą całą ostatnią dekadę systematycznie przybywało nam Czytelników, czyli Was, dzięki którym istniejemy i rozwijamy się nadal. Dziś chcielibyśmy zadać Wam kilka pytań, które pozwolą nam bliżej Was poznać. Istniejemy dzięki Wam i piszemy dla Was, chcielibyśmy poznać Wasze preferencje, być może uwagi i oczekiwania względem tego, co jeszcze więcej chcielibyście u nas przeczytać czy zobaczyć.

Przygotowaliśmy w tym celu badanie z zestawem pytań do Was, odpowiedzi na nie bardzo nam to ułatwią. Przewidzieliśmy też nagrodę dla Czytelników, którzy w otwartym pytaniu na końcu badania, najciekawiej według nas, opiszą swoją wizję Antyweba. Nagroda to karta podarunkowa do Google Play lub App Store, o wartości 150 zł dla trzech wybranych osób.

Badanie jest anonimowe. Czytelnicy, którzy zechcą otrzymać kartę podarunkową, proszeni są o wpisanie, w treści ostatniego pytania swojego adres email. Niezbędny jest nam on do kontaktu, w przypadku wyboru danej odpowiedzi, w celu przekazania nagrody.

A więc zapraszam do wypełnienia ankiety. Wynikami oczywiście podzielimy się również z Wami - Badanie Antyweb.

Foto Businessman Brainstorming About Feedback via Shutterstock.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot