Netflix

Czy liczyliście właśnie na to? Zwiastun hitu Netflix - 3. sezonu Dom z papieru

Konrad Kozłowski
Czy liczyliście właśnie na to? Zwiastun hitu Netflix - 3. sezonu Dom z papieru
9

Jeśli Dom z papieru to napad, prawda? Dobrze zgadliście. W 3. sezonie hiszpańskiego hitu Netflix czeka nas "największy napad, jaki sobie można wyobrazić".

Gdy próbuję zrozumieć fenomen Domu z papieru, dostrzegam w tym serialu pewne cechy produkcji sprzed kilku i kilkunastu lat. Czasy, gdy seriale miały w sobie sporo świeżości, były czymś egzotycznym nawet w pewnym sensie. Dziś przywykliśmy do dostępu do ogromnej liczby tytułów, przede wszystkim, a może tylko w języku angielskim (nie licząc lokalnych produkcji), dlatego w momencie, kiedy pojawia się coś takiego, jak Dom z papieru (czy Dark), reagujemy inaczej.

Oczywiście w grę wchodzą także inne aspekty tego serialu. Postacie, dynamika, montaż, muzyka - na prawie każdym poziomie Dom z papieru zasysa i nie chce puścić. Nic dziwnego, że po globalnej emisji hiszpańskiej produkcji Netflix w mgnieniu oka zdecydował się na przejęcie praw i wzięcie tego serialu pod własne skrzydła - słupki oglądalności musiały być naprawdę wysokie na tle innych tytułów. A Netflix przyzwyczaił nas już do takich ruchów, bo wykonuje je niemal regularnie.

Przed nami premiera już 3. sezonu, który Netflix zapowiada w następujący sposób:

Po ucieczce z Mennicy Narodowej z miliardem euro w kieszeni, Profesor otrzymuje wiadomość: jeden z członków ekipy został zatrzymany. Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych jest zebranie wszystkich i zaplanowanie kolejnego napadu - największego, jaki można sobie wyobrazić.

Zwiastun 3. sezonu Domu z papieru

Czeka nas więc nie lada widowisko. Czy twórcom uda się przebić to, co widzieliśmy do tej pory? Jestem bardzo ciekaw tego, jak rozwiązane będą wątki niektórych postaci, a dodatkowo intrygująco zapowiada się sam napad, bo będzie inny niż pozostałe - zwiastun zdradza przecież całkiem sporo, dlatego z jednej strony odradzam Wam jego oglądanie, ale z drugiej strony wiem, że nie będziecie mogli się powstrzymać, daltego wklejam poniżej link i miłego oglądania!

3. sezon Domu z papieru zadebiutuje na Netflix 19 lipca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu