Felietony

Dobra ściąga do Google+

Grzegorz Marczak
Dobra ściąga do Google+
27

Szał na punkcie Google+ trwa. Ok może jest to szał wśród geeków i osób określanych mianem early adopters ale trzeba przyznać że ten produkt naprawdę przyciąga ludzi. Ruch w samym plus jest już dość spory, mając kilkaset osób w kręgach ma się naprawdę dynamiczny stream, tym bardziej że pierwszych dni...

Szał na punkcie Google+ trwa. Ok może jest to szał wśród geeków i osób określanych mianem early adopters ale trzeba przyznać że ten produkt naprawdę przyciąga ludzi. Ruch w samym plus jest już dość spory, mając kilkaset osób w kręgach ma się naprawdę dynamiczny stream, tym bardziej że pierwszych dniach po uruchomieniu wszyscy skupiają się na dokładnym przeklikaniu się przez wszystkie opcje. A ponieważ Google+ jest jednak nieco bardziej rozbudowanym serwisem niż nam się na początku wydawało i niektóre jego funkcje nie są wprost dostępne dlatego zaczęły pojawiać się serię z poradnikami i podpowiedziami co i jak można zrobić.

Polecam obejrzeć mini ściągę, którą znalazłem na Google+ (wklejka poniżej). Zawierającą najbardziej przydatne triki i porady dla G+ - przyda się każdemu zaczynające swoją przygodą z serwisem społecznościowym Google.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google