VOD

Brakowało Wam sportowych serwisów streamingowych? Oto do Polski nadciąga DAZN z walkami bokserskimi

Grzegorz Ułan
Brakowało Wam sportowych serwisów streamingowych? Oto do Polski nadciąga DAZN z walkami bokserskimi
8

Fani filmów i seriali nie mają co narzekać w Polsce, mają do wyboru kilka platform stremingowych, nieco gorzej to wygląda z dostępem do wydarzeń sportowych. Na szczęście zaczyna się to zmieniać.

DAZN to serwis streamingowy z wydarzeniami sportowymi, dostępny m.in. w Austrii, w Brazylii, w Kanadzie, w Niemczech, we Włoszech, w Japonii, w Hiszpanii, w Szwajcarii oraz w Stanach Zjednoczonych. Jednak już od drugiego maja od walki gwiazdy boksu, Canelo Alvareza, serwis ten udostępniony zostanie w ponad 200 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

John Skipper, Prezes Zarządu Grupy DAZN:

Już tej wiosny większość rynków zyska dostęp do platformy DAZN i jej niezrównanej oferty walk bokserskich. Na naszej liście zawodników klasy mistrzowskiej znajdują są najbardziej popularni sportowcy świata. Planujemy z nimi wieloletnią współpracę i idącą za tym organizacje spektakularnych międzynarodowych wydarzeń.

DAZN może pochwalić się prawami do transmisji bokserskich należącymi do Golden Boy Promotions, Matchroom Boxing USA oraz GGG Promotions, których walki powinny zaspokoić najbardziej zagorzałych fanów boksu w Polsce.

Wiceprezes wykonawczy DAZN, Joseph Markowski:

Od startu w 2016 roku obserwujemy znaczne zainteresowanie naszymi najważniejszymi wydarzeniami, zarówno wśród międzynarodowych kibiców, jak i potencjalnych partnerów. To niewątpliwie wpłynęło na podjęcie decyzji o wykorzystaniu naszej oferty walk bokserskich w celu dalszej ekspansji. Zbudowanie świadomości marki DAZN jako lidera w dziedzinie sportów walki to zaledwie pierwszy krok. Trudno wyobrazić sobie lepszą inaugurację serwisu DAZN na ponad 200 rynkach niż walka Canelo w trakcie Cinco de Mayo.

Oczywiście oprócz walk na żywo czy dostępu do archiwum walk, które już się odbyły, na platformie dostępne będą stałe pozycje oryginalne, takie jak „40 DAYS”, „The Making Of” oraz „ONE NIGHT”, no i szereg innych programów sportowych. DAZN udostępnia swoją aplikację na smartfony, tablety, komputery, telewizory Smart TV oraz na konsole do gier.

Ceny dostępu do DAZN dla polskich użytkowników nie zostały jeszcze podane, nastąpić to ma w ciągu najbliższych tygodni, ale już dziś możecie zapisać się do testów usługi DAZN beta. Zapisy są na głównej stronie DAZN.com.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu