Moje przemyślenia

Do Google+ dołączył właśnie Barack Obama

Grzegorz Marczak
5

Obama podczas ostatnich wyborów prezydenckich pokazał mistrzowskie wykorzystanie social media, nasi politycy niestety nadal nie potrafią dorównać jego kampanii wyborczej w internecie. Tymczasem Prezydenci Stanów Zjednoczonych zabezpiecza już kolejne źródła kontaktu z wyborcami i pojawił się właśni...


Obama podczas ostatnich wyborów prezydenckich pokazał mistrzowskie wykorzystanie social media, nasi politycy niestety nadal nie potrafią dorównać jego kampanii wyborczej w internecie. Tymczasem Prezydenci Stanów Zjednoczonych zabezpiecza już kolejne źródła kontaktu z wyborcami i pojawił się właśnie na Google+.

Na chwilę obecną na jego profilu możemy przeczytać 3 informacje i obejrzeć kilka zdjęć. Post powitalny był dość zwięzły w formie i jasno mówiący, że G+ będzie miejscem gdzie sztab będzie chciał kontaktować się z wyborcami:

Welcome to the Obama 2012 Google+ page. We're still kicking the tires and figuring this out, so let us know what you'd like to see here and your ideas for how we can use this space to help you stay connected to the campaign.

Nie mam wątpliwości, że w odpowiednim momencie (wybory 2012) G+ Obamy będzie bardzo aktywne, łącznie z wykorzystaniem wszelkich form komunikacji z wyborcami.

Pierwszy Obamę na G+ wypatrzył serwis launch.is

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google