10

Ding od Interia.pl już online

Pierwsze wrażenia serwis robi dość dobre, obsługa jest w miarę intuicyjna. Zaznaczamy interesujące nas kategorie i po przeładowaniu serwis wyświetla nam listę powiązanych wpisów. Do tego oczywiście pod treściami na Interia.pl pojawił się guzik Ding, dzięki któremu możemy zaznaczyć, że chcemy śledzić treści z danej kategorii tematycznej. Ładnie zrobiona jest też opcja powiadamiania o nowych […]

Pierwsze wrażenia serwis robi dość dobre, obsługa jest w miarę intuicyjna. Zaznaczamy interesujące nas kategorie i po przeładowaniu serwis wyświetla nam listę powiązanych wpisów. Do tego oczywiście pod treściami na Interia.pl pojawił się guzik Ding, dzięki któremu możemy zaznaczyć, że chcemy śledzić treści z danej kategorii tematycznej. Ładnie zrobiona jest też opcja powiadamiania o nowych treściach w samym ding.


Generalnie wygląda to bardzo sympatycznie, choć na stałe nie jestem czytelnikiem Interia.pl i nada nie jestem przekonany czy to zabawka dla przeciętnego internauty. Nasza szersza recenzja serwisu ukaże się jeszcze dzisiaj.

Szerzej o pomyśle na Ding możecie przeczytać we wcześniejszym artykule na Antyweb