Netflix

Dawid Podsiadło nie jest wiedźminem, ale chciałby być

KP
Kamil Pieczonka
6

Tak, to już dzisiaj, po 2 latach oczekiwania, drugi sezon Wiedźmina trafia na Netfliksa. A wraz z nim pojawił się świetny spot promujący tę produkcję, w którym główną rolę zagrał Dawid Podsiadło.

Wiedźmin sezon 2 już dostępny na Netflix

Punktualnie o 9:00 Netflix udostępnił swoim użytkownikom drugi sezon serialu Wiedźmin, który już teraz cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. O 9:00 pojawił się też najnowszy spot promujący tę produkcję, w którym możemy zobaczyć między innymi Dawida Podsiadło. Opowiada w nim o tym, że wcale nie jest fanem Wiedźmina i wcale nie chce nim zostać. Tylko, że jego słowa nie do końca współgrają z tym co widzimy na ekranie. Całość została zrealizowana z genialnym dystansem do siebie nie tylko Dawida, ale też innego polskiego artysty, który miał swój epizod w pierwszym sezonie serialu. Sami zresztą zobaczcie tutaj.

Jeśli poziom realizacji tego spotu jest zapowiedzią jakości drugiego sezonu Wiedźmina, to chyba możemy być spokojni. Tym bardziej, że maczał przy nim palce Paweł Winiarski, którego możecie kojarzyć z Antyweba. Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam już dzisiaj powrócić do świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Zachęcają do tego nie tylko bardzo pozytywne recenzje w mediach, ale również pierwsze oceny fanów, które można znaleźć na Rotten Tomatoes.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu