Polska

Darmowy Evernote Premium dla użytkowników T-Mobile

Konrad Kozłowski
Darmowy Evernote Premium dla użytkowników T-Mobile
21

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia już za nami, lecz sieć T-Mobile dla swoich klientów przygotowała nie lada prezent, a jest nim darmowa sześciomiesięczna subskrypcja Evernote Premium. Dla użytkowników na co dzień korzystających z dobroci notatek w chmurze jest to świetna propozycja, a dla tych kt...

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia już za nami, lecz sieć T-Mobile dla swoich klientów przygotowała nie lada prezent, a jest nim darmowa sześciomiesięczna subskrypcja Evernote Premium. Dla użytkowników na co dzień korzystających z dobroci notatek w chmurze jest to świetna propozycja, a dla tych którzy nie posiadają konta w Evernote to dobra chwila, by je założyć.

Promocja nie jest dostępna jedynie w naszym kraju, bowiem wynika ze współpracy Evernote z firmą Deutsche Telekom. W związku z tym z podobnej oferty mogą skorzystać mieszkańcy takich krajów jak Czechy, Holandia, Słowacja czy Węgry. Jest więc to spora akcja, która powinna przyczynić się do znacznego skoku liczby użytkowników usługi. Prawdopodobne jest także, że nowi użytkownicy przyzwyczajeni do korzyści płynących z pakietu Premium zdecydują się nie tylko nadal korzystać z Evernote'a, ale także przedłużą płatną subskrypcję.

W rozmowie z Piotrem Żaczko reprezentującym sieć T-Mobile poruszyłem kwestię braku przekazania bezpośredniej informacji o promocji użytkownikom sieci. Ciekaw byłem także powodu, dla którego niedostępna jest oficjalna strona, na której można by odnaleźć interesujące nas informacje. Okazuje się, że T-Mobile postanowiło postawić na tak zwaną "wirusowość", czyli wykorzystanie sieci społecznościowych (i nie tylko) do przekazywania wiadomości oraz bezpośredni kontakt z użytkownikami, co idealnie sprawdziło się m. in. na Twitterze, gdzie pojawiło się mnóstwo pytań dotyczących promocji. Dzięki temu informacje docierały do osób nią zainteresowanych, czyli użytkowników sieci T-Mobile i/lub Evernote.

Jak więc działa cały mechanizm przyznawania promocyjnych punktów? Wymagane jest połączenie z Internetem za pomocą karty w sieci T-Mobile oraz uruchomienie aplikacji Evernote i zalogowanie się na swoje konto. Na tej podstawie możemy spodziewać się komunikatu o możliwości odebrania gratisowych punktów, które wymienimy na pakiet Evernote Premium. Aktualnie do zgarnięcia jest 60 punktów, lecz całkiem niedawno można ich było otrzymać 120. Za każde 10 punktów otrzymujemy miesiąc subskrypcji pakietu Premium, więc obecnie możemy uzyskać aż pół roku darmowego Evernote Premium.

Jeżeli jesteście użytkownikami platformy Windows Phone, to mam dla Was złą wiadomość. Promocja dostępna jest jedynie dla posiadaczy urządzeń z systemami iOS oraz Android, czyli dwoma najpopularniejszymi rozwiązaniami mobilnymi. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że niezależnie od tego czy korzystacie z oferty na kartę czy posiadacie abonament w sieci T-Mobile, możecie skorzystać z tej promocji. Dotyczy to również zupełnie nowych użytkowników, lecz warto zaznaczyć, że bonus przyznany będzie dla konkretnego konta tylko raz.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjet-mobileEvernote