Seriale

Mrok reaguje tylko na mrok - mocna zapowiedź 3. sezonu "Daredevila"!

KK
Konrad Kozłowski
2

"Daredevil" to zdecydowanie jeden z najciekawszych projektów Netfliksa. Choć drugi sezon spodobał mi się nieco mniej od pierwszego, to trzecia seria zdecydowanie należy do najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Oto pierwszy zwiastun 3. sezonu "Daredevil"!

Wydarzenia z "The Defenders" oraz 2. sezonu "Daredevila" nie pozostawiają złudzeń. Matt Murdock traci zaufanie do systemu i dopiero teraz zauważa, że jako Daredevil jest w stanie zadbać o sprawiedliwość i porządek. Nie za dnia, nie w sądzie i nie w garniturze. Do wyznanie dochodzi w konfesjonale, a cała ta scena znalazła się w pierwszej tak jawnej zapowiedzi 3. sezonu, której polska wersja właśnie została opublikowana. Porzucenie stroju jest też dość wymowne.

Zwiastun 3. sezonu - Daredevil

Pierwsze dwie serie były do siebie dość podobne. Wiele wątków było kontynuowanych, choć oczywiście pojawili się nowi bohaterowie, w tym Punisher. Mściciel doczekał się własnego serialu, a Daredevil wraca do walki o Nowy Jork. Sporą rolę odegra prawdopodobnie Vincenta D’Onofrio wcielający się w Kingpina, ale głównym przeciwnikiem Murdocka będzie prawdopodobnie Sin-Eater, który na co dzień nosi zwykłe imię Steve. Zagra go Wilson Bethel i na temat jego udziału w seriali nie znajdziecie zbyt dużo informacji, co zdaje się potwierdzać dotychczasowe spekulacje - wiemy, że będzie drążyć temat powiązań Kingpina z Daredevilem, będzie dobrze zbudowany i średnio będzie mu szło w sytuacjach towarzyskich. Regulaminy i zasady są mu potrzebne do stłumienia skrywającego się w nim mroku. Nie posiada żadnych supermocy, ale świetnie radzi sobie z rzucaniem przedmiotami do celu.

Data premiery 3. sezonu Daredevila wciąż nie została podana, ale najwyraźniej będzie to końcówka tego roku. Do tego czasu możecie sprawdzić wszystko, co wiemy na temat 3. sezonu "Daredevila".

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu