Android

Czytelnicy Antyweb wybierają najlepszego flagowca z Androidem

TP
Tomasz Popielarczyk
44

Zbliża się koniec roku. Za nami już wszystkie duże smartfonowe premiery. Zanim nadejdzie czas wielkich podsumowań, wyłaniania zwycięzców i przegranych, chcemy oddać ocenę w Wasze ręce. Powiedzcie nam, który ze smartfonów z Androidem 2015 jest Waszym zdaniem najlepszy. Oczywiście zdaję sobie spraw...

Zbliża się koniec roku. Za nami już wszystkie duże smartfonowe premiery. Zanim nadejdzie czas wielkich podsumowań, wyłaniania zwycięzców i przegranych, chcemy oddać ocenę w Wasze ręce. Powiedzcie nam, który ze smartfonów z Androidem 2015 jest Waszym zdaniem najlepszy.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w większości przypadków bazujemy jedynie na odczuciach i opiniach, które pojawiły się w Waszych głowach po obejrzeniu premiery. Szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę smartfony, które nie są jeszcze dostępne w Polsce. Jestem jednak przekonany, że wśród czytelników Antyweba są również posiadacze Galaxy S6, HTC One M9 czy LG G4. Czy Waszym zdaniem te modele zasługują na miano najlepszego, obecnie dostępnego flagowca z Androidem?

Pozostałym ułatwię nieco zadanie. Poniżej zamieszczam tabelkę zestawiającą parametry najmocniejszych i najpopularniejszych obecnie smartfonów z Androidem (w pełnym rozmiarze możecie ją wyświetlić pod TYM LINKIEM), które stanowią wizytówkę w portfolio ich producentów. Mamy tutaj dwa modele Samsunga, dwa HTC (włącznie z najnowszym One A9), a także przedstawicieli Motoroli, LG, Huawei czy Sony. Analogiczną listę opcji zamieszczam w ankiecie poniżej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście dopisywali samodzielnie własne propozycje, jeśli uważacie, że inne urządzenie zasługuje na to miano. Dziś to Wy macie ostateczny głos!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu