Moje przemyślenia

czerwonywidelec.pl i znowu to samo

Grzegorz Marczak
czerwonywidelec.pl i znowu to samo
32

Czerwonywidelec.pl to serwis, który ma nam pomóc zamawiać posiłki online. Można powiedzieć, że pomysł starty i mocno oklepany. Kiedy jednak zastanowić się czy w Polsce mamy jeden znany serwis z tej kategorii to przynajmniej mi nic nie przychodzi do głowy. Jest więc nadal szansa na atak na po...

Czerwonywidelec.pl to serwis, który ma nam pomóc zamawiać posiłki online. Można powiedzieć, że pomysł starty i mocno oklepany. Kiedy jednak zastanowić się czy w Polsce mamy jeden znany serwis z tej kategorii to przynajmniej mi nic nie przychodzi do głowy.

Jest więc nadal szansa na atak na pozycję lidera, tym bardziej że Czerwonywidelec.pl ma mieć kilka ciekawych ułatwień jak możliwość z korzystania ze zniżek przy większych zamówieniach czy też opcja pozwalająca komponować zamówienie z kilku restauracji. I wszystko byłoby pięknie gdyby nie jeden dość standardowy błąd popełniany przez większość startupów czyli start z praktycznie pustą listą ofert.

Tak chyba można określić 15 restauracji które widzę w ofercie dla warszawiaków. Efekt takiego pustego sklepu jest dość oczywisty - internauta wchodzi i zaraz później opuszcza stronę, a jak wiemy przyciągnąć go z powrotem jest bardzo trudno.

Dla mnie taki start to jeszcze jedna informacja, otóż można wyciągnąć wniosek (możliwie, że błędny) o tym że twórcy nie odrobili do końca pracy domowej czy też jest to po prostu strona internetowa bez odpowiedniego zaplecza w postaci handlowców i osób zajmujących się werbowaniem restauracji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup