Konferencja

Czas zmienić spojrzenie na e-marketing - #e-biznes festiwal w Krakowie!

Patronat Medialny
Czas zmienić spojrzenie na e-marketing - #e-biznes festiwal w Krakowie!
4

#e-biznes festiwal to jedna z największych bezpłatnych konferencji prezentujących aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie. Przed nami finał IV edycji projektu, który odbędzie się 13 i 14 listopada 2014 roku na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Kra...

#e-biznes festiwal to jedna z największych bezpłatnych konferencji prezentujących aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie. Przed nami finał IV edycji projektu, który odbędzie się 13 i 14 listopada 2014 roku na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jeżeli interesujesz się marketingiem internetowym, projektujesz kampanie reklamowe lub prowadzisz biznes, który wymaga obecności w sieci - masz szansę zmienić swoje spojrzenie na e-marketing!

Projektowanie i prowadzenie działań reklamowych w Internecie staje się coraz trudniejsze. Bardzo często o sukcesie kampanii reklamowej decyduje niestandardowy pomysł i zaangażowanie społeczności, do której jest ona kierowana.  Co więcej, dotarcie do potencjalnego klienta wymaga wykorzystania wielu kanałów promocji i komunikacji. Nawet najlepszy produkt i dobry komunikat potrzebują skutecznej dystrybucji, która przyprawia marketerów o ból głowy..

Odpowiedzią na potrzebę poszukiwania praktycznej wiedzy i inspiracji do prowadzenia działań marketingowych jest#e-biznes festiwal - konferencja, której tematyka ściśle nawiązuje do aktualnych trendów w marketingu internetowym, a także obejmuje zagadnienia związane z wykorzystaniem technologii IT i nowych mediów w biznesie. W 2013 roku projekt z lokalnej, krakowskiej inicjatywy przekształcił się w ogólnopolski cykl wydarzeń, które - poza Krakowem - zagościły także w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Rzeszowie i Toruniu.

Mottem projektu jest: "Zmieniamy spojrzenie na e-marketing", a tematy przewodnie i zagadnienia, które poruszymy podczas finału w Krakowie, będą następujące:

  • Marketing analityczny, czyli jak wykorzystać analitykę internetową, Big Data i Business Intelligence w marketingu internetowym,
  • Content marketing - sprawdzimy, czy content to naprawdę king,
  • Działania niestandardowe, czyli jak opracować skuteczną strategię viral i real-time marketingu.

Wśród 18 znakomitych prelegentów krakowskiego wydarzenia znaleźli się między innymi Grzegorz Błażewicz z SALESmanago, Bartłomiej Juszczyk z Grupy Adweb, Jarosław Królewski z HG Intelligence, Barbara Stawarz z Content King oraz Mikołaj Winkiel z Brand24. Pełną listę prelegentów i agendę można znaleźć nastronie internetowej projektu.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji - wystarczykliknąć tutaj. Aktualności i bieżące informacje o projekcie można znaleźć również na naszym profilu na Facebook'u -http://facebook.com/ebiznesfest. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club. Partnerem strategicznym zostało Województwo Małopolskie, a partnerami głównymi HG Intelligence S.A. oraz SALESmanago Marketing Automation.

Jak co roku gwarantujemy wymianę doświadczeń pomiędzy prelegentami i uczestnikami, merytoryczne prelekcje i praktyczne   prezentacje, które zainspirują Was do dalszego działania. Pamiętajcie - 13 i 14 listopada na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zmienimy Wasze spojrzenie na e-marketing!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

patronat