Ciekawe strony

Delicje nokautują konkurencje? - nowy dodatek do FF.

GM
Grzegorz Marczak
14

Nowy plug-in do FF do obsługi serwisu delicji wzbudza ogólny zachwyt w Internecie. Postanowiłem również sobie go zainstalować, ponieważ korzystam na co dzień z tego serwisu. Do tej pory na blogu nie pisałem raczej o dodatkach do przeglądarek i tego typu rzeczach, jednak to co daje nowy plug-in d...

Nowy plug-in do FF do obsługi serwisu delicji wzbudza ogólny zachwyt w Internecie. Postanowiłem również sobie go zainstalować, ponieważ korzystam na co dzień z tego serwisu.

Do tej pory na blogu nie pisałem raczej o dodatkach do przeglądarek i tego typu rzeczach, jednak to co daje nowy plug-in delicji nie mogłem zostawić bez komentarza.

Siłą tego plugin jest możliwość wyeliminowania z swojej przeglądarki funkcjonalności „ulubionych” i zastąpienie jest w całości poprzez funkcje nowego dodatku od delicji.


Wygląd nowego dodtaku od yahoo

W nowym pluginie mamy praktycznie wszystko, od listy ostatnio dodanych stron, poprzez przeszukiwanie naszych linków kończąc na możliwości wyświetlania zawartości naszych „bundels” przy okazji możemy je edytować lub kasować.

Praktycznie całe zarządzanie naszymi linkami będziemy robić teraz z poziomu przeglądarki.

TechCrunch
pisząc o nowym plug-inie notkę zatytułował „If You Don’t Use Del.icio.us, You Will Now” - I ja się z tym absolutnie zgadzam.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu