Wśród szumu wodospadu, napływających fal lub ćwierkających ptaków. Mamy też do wyboru oddanie się klimatowi jezior, łąk czy przepływającego strumyka rzeki, a wszystko to na jednej stronie Calm.com. Często zagłuszamy zewnętrzny szum podczas pracy muzyką z radia bądź odtwarzacza muzycznego. Niewielu jednak potrafi się skupić podczas takiej muzyki. Co innego, jeśli nasza wyobraźnia pozwala przenieść […]

Wśród szumu wodospadu, napływających fal lub ćwierkających ptaków. Mamy też do wyboru oddanie się klimatowi jezior, łąk czy przepływającego strumyka rzeki, a wszystko to na jednej stronie Calm.com. Często zagłuszamy zewnętrzny szum podczas pracy muzyką z radia bądź odtwarzacza muzycznego. Niewielu jednak potrafi się skupić podczas takiej muzyki.

Co innego, jeśli nasza wyobraźnia pozwala przenieść się na chwile w miejsca relaksujące, takie jak wspomniane wyżej, z pomocną realnych odgłosów i spokojnej nastrojowej muzyki.

Serwis pozwala wybrać czas takiej teleportacji – 2 lub 10 minut, wyłączenie muzyki bądź rzeczywistych dźwięków oglądanego otoczenia. Po uruchomieniu wybranego klimatu zakładamy słuchawki i pozwalamy oddać się upragnionemu relaksowi po całym dniu pracy lub podczas, co kto lubi:).

Źródło