Filmy

Czarna Wdowa: to właśnie ona otworzy czwartą fazę MCU

Kamil Świtalski
Czarna Wdowa: to właśnie ona otworzy czwartą fazę MCU
0

Czwarta faza Marvel Cinematic Universe zbliża się wielkimi krokami. Otworzy ją Czarna Wdowa. Film o którym wiemy nie od dziś, ale regularnie do fanów marki trafiają kolejne informacje na temat produkcji. Co na tę chwilę wiemy o Czarnej Wdowie?

Jeżeli śledziliście na bieżąco wszystkie przecieki i zdjęcia z planu które trafiły do sieci, to prawdopodobnie nie będziecie specjalnie zaskoczeni, ale... głównym złoczyńcą w filmie będzie Taskmaster (Tony Masters), który okazał się godnym rywalem dla wszystkich bohaterów. Jego niezwykła umiejętność naśladowania rywali nie jest łatwą sprawą do przeskoczenia — nie spodziewałbym się, że w filmie pójdzie im łatwiej.

Zobacz też: Kinowe uniwersum Marvela cały czas się rozrasta. W jakiej kolejności oglądać filmy o superbohaterach?

Na tę chwilę mamy wiele niewiadomych związanych z ekranizacją otwierającą nową fazę Marvel Cinematic Universe. Nie od dziś spekuluje się, że w historii pojawi się więcej, niż tylko jedna Czarna Wdowa. Wcielić w nie miałyby się Scarlett Johansson, Florence Pugh oraz Sama Weisz, która w jednym z wywiadów potwierdziła informacje że bohaterek skrywających się pod tym pseudonimem zobaczymy w filmie więcej niż jedną. Akcja miałaby przedstawiać wydarzenia po tych, które mogliśmy obserwować w Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Na tegorocznym Comic Conie szczęściarze mogli obejrzeć krótki materiał, w którym historia przedstawia wydarzenia z Budapesztu. Te same, o które wspominane były Avengers: Koniec Gry. Materiał przedstawiał efektowne walki, pościgi, strzelaniny i... krótką potyczkę z Taskmasterem.

Za reżyserię Czarnej Wdowy odpowiedzialna jest Cate Shortland (m.in. Berlin Syndrome, Lore). Na ekranie zaś, poza wymienioną trójką, zobaczyć mielibyśmy także Davida Harboura (Red Guardian), O. T. Fagbenle (Mason).

Data premiery

Na tę chwilę lwia część powyższych informacji pochodzi z przecieków i powściągliwych rozmów z ekipą odpowiedzialnych za tę produkcję. Ale podczas zapowiedzi czwartej fazy Marvel Cinematic Universe poznaliśmy datę premiery filmu. Ta została zaplanowana na 1.05.2020 roku, przyda się zatem jeszcze odrobina cierpliwości. Ale nie mam wątpliwości, że to będzie gorące otwarcie nowej serii filmów i serialu tworzonych pod szyldem MCU!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu