Telekomy

Cyfrowy Polsat na święta z ofertą telewizyjną dla całej rodziny, również w opcji bez anteny satelitarnej

Grzegorz Ułan
Cyfrowy Polsat na święta z ofertą telewizyjną dla całej rodziny, również w opcji bez anteny satelitarnej
7

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia z pewnością będą się różniły od tych, do których przyzwyczailiśmy się od wielu lat. W wielu przypadkach spędzimy je w domu, unikając długich wypraw do rodzin zamieszkałych w odległych miejscowościach. Warto więc przy tym odświeżyć ofertę telewizyjną, z której do tej pory korzystaliśmy, tak aby wszyscy członkowie najbliższej rodziny znaleźli coś dla siebie w te nadchodzące święta.

Cyfrowy Polsat jakiś czas temu zmienił zupełnie pakietyzację swoich pakietów w ofercie telewizji kablowej IPTV i satelitarnej. Jest teraz prosty podział na trzy plany, z których można wybrać opcję idealną dla całej rodziny.

Piotr Szymanowski, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu:

Stworzyliśmy maksymalnie prostą pakietyzację – pakiety podstawowe i tematyczne, które można sobie dowolnie dobierać. Chcemy dać klientom maksymalną elastyczność i komfort korzystania z nowoczesnych usług, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. W możliwie najlepszy sposób połączyliśmy bogactwo kanałów i treści VOD, najnowsze dekodery i możliwości oglądania telewizji w dowolnie wybranym czasie oraz prostą i intuicyjną ofertę, co jest odpowiedzią na zbadane oczekiwania naszych klientów.

Oferta telewizji kablowej IPTV i satelitarnej

Jeśli nie chcemy lub nie możemy z różnych względów montować anteny satelitarnej za oknem, możemy skorzystać z oferty telewizji kablowej IPTV. Do jej odbioru wystarczy stacjonarne łącze internetowe o minimalnej przepustowości na poziomie 8 Mb/s od Plusa, ale też od Netii czy Orange.

W przypadku, gdy nie dysponujemy stacjonarnym łączem internetowym, możemy skorzystać z oferty Cyfrowego Polsatu na telewizję satelitarną.

Jak widać, nie różnią się one zbytnio liczbą kanałów, przyjrzyjmy się zatem jednemu z pakietów w opcji telewizji kablowej IPTV, który wydaje się najbardziej atrakcyjny. Mam na myśli Pakiet M za jedyne 30 zł, w którym możemy oglądać 78 kanałów telewizyjnych (w telewizji kablowej IPTV), a w promocji świątecznej przez 24 miesiące otrzymujemy dostęp do 3 kanałów NICK - Nickelodeon, Nick Jr oraz Nicktoons i 2 kanałów CINEMAX - Cinemax i Cinemax 2.

Również przez cały okres umowy mamy w tym pakiecie w cenie dostęp do usług CatchUP, czyli możliwości odtwarzania wybranych programów do 7 dni od ich emisji oraz ON THE GO – dostępu do kanałów na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Do tego przez trzy miesiące możemy oglądać za darmo wszystkie dostępne w kanały telewizyjne łącznie z kanałami premium – m.in. HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

A oto wszystkie kanały dostępne w tym pakiecie, oczywiście bez tych wymienionych wyżej w promocji:

Dodatkowe pakiety telewizyjne premium

Wszystkie wymienione wyżej opcje dostępne są w Pakiecie M za 30 zł miesięcznie, a programy premium m.in. HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium możemy oglądać za darmo do końca roku, czyli również w święta i w okresie poświątecznym.

Jeśli się nam spodobają i będziemy chcieli je dalej oglądać, możemy aktywować dodatkowe pakiety. I tutaj również mamy do wyboru cały wachlarz kanałów dla całej rodziny. Wybrałem z nich tylko kilka najciekawszych.

Dla fanów sportu

Osoby, które lubią śledzić zmagania sportowe mogą wybierać spośród dwóch pakietów sportowych (Ekstraklasa dostępna jest tylko w Pakiecie L). Pierwszy - Polsat Sport Premium za 20 zł miesięcznie, który zawiera dwa kanały - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz 4 serwisy Premium PPV, a w nich do obejrzenia wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA na żywo.

Drugi pakiet to Eleven Sports za 10 zł, który zawiera trzy kanały - Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD i Eleven Sports 3 HD. Na tych kanałach możemy oglądać mecze ligi hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej czy kupionej niedawno francuskiej Ligue 1.Do tego żużel i wyścigi Formula 1.

Dla fanów filmów i seriali

Dla kinomaniaków dostępne są trzy pakiety (+1 VOD tylko dla klientów telewizji satelitarnej). Pakiet HBO i HBO GO za 20 zł to trzy kanały HBO HD, HBO2 HD i HBO3 HD oraz dostęp do HBO GO z niezliczonymi filmami i serialami do obejrzenia w dowolnym momencie. Zarówno w IPTV jak i tv satelitarnej po podłączeniu dekodera do sieci można korzystać z serwisu online Cyfrowy Polsat GO.

Pakiet Cinemax za 10 zł pominiemy, bo w promocji świątecznej jest on dostępny w Pakiecie M w cenie tego pakietu przez 24 miesiące..

Trzeci pakiet FilmBox również jest dostępny za 10 zł miesięcznie i zawiera dostęp aż do 5 kanałów - FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse.

Dla dzieci

W przypadku, jeśli kanały dla dzieci w Pakiecie M - Nickelodeon, Nick Jr oraz Nicktoons, które udostępnione są za darmo na 24 miesiące, to za mało, można dokupić pakiet dla dzieci za 10 zł miesięcznie, który zawiera oprócz tych trzech kanałów - Disney XD, Cartoon Network HD, Disney Jr, Disney Channel HD, BBC CBeebies, Da Vinci Learning, Boomerang.

Cyfrowy Polsat przygotował więc dość elastyczną ofertę z promocjami na święta, również dla osób, które nie mają możliwości instalacji anteny satelitarnej, z szeregiem dodatkowych pakietów kanałów telewizyjnych premium, z których każdy z członków rodziny może wybrać coś dla siebie.

--

Artykuł powstał we współpracy z Cyfrowym Polsatem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu