Miniblog

Czego chcą użytkownicy smartfonów z Androidem? iPhone'ów!

Michał Majchrzycki
11

Niby Android bez większego problemu pokonuje iPhone'a pod względem sprzedaży, oferowanych funkcji i różnorodności rozwiązań. Z pewnością też modeli - w końcu iPhone jest jeden, a smartfonów z systemem Google'a chyba nie da się już zliczyć. Dlaczego zatem tak duża część użytkowników słuchawek z Andro...

Niby Android bez większego problemu pokonuje iPhone'a pod względem sprzedaży, oferowanych funkcji i różnorodności rozwiązań. Z pewnością też modeli - w końcu iPhone jest jeden, a smartfonów z systemem Google'a chyba nie da się już zliczyć. Dlaczego zatem tak duża część użytkowników słuchawek z Androidem chce stać się posiadaczami iPhone'a?

Zdaniem serwisu Techbargains.com jeden na pięciu użytkowników smartfonów z Androidem zamierza zamienić swój telefon na nowego iPhone'a. Będzie to aktualny, bądź też przygotowywany przez Apple'a model, który ma być zaprezentowany już 12 września. Android się przejadł? Wygląda na to, że część użytkowników smartfonów z systemem Google'a nie jest zadowolona z tego rozwiązania. Albo też tak działa magia reklamy Apple'a. iPhone'a 5 nie ma jeszcze na rynku, a wszyscy chcą go mieć. Oczywiście, badanie dotyczyło klientów serwisu Techbargains.com.

Posiadaniem iPhone'a zainteresowani są również użytkownicy smartfonów BlackBerry, a także - oczywiście - wcześniejszych modeli telefonu Apple'a. Wśród głównych powodów znajdziemy dłuższą żywotność baterii, lepszy procesor czy 4G LTE. Zresztą, zobaczcie sami infografikę:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu