Social Media

Kondomowe wyzwanie na Twitterze - czyli jak wielką siłę mają social media?

Jakub Szczęsny

Człowiek, bloger, maszyna do pisania. Społeczny as...

11

Patrząc na taką akcję jak ta można odnieść wrażenie, że gdzieś się zgubiliśmy, coś w procesie ewolucji poszło bardzo nie tak i jesteśmy świadkami swego rodzaju upadku. Mnie to jakoś nie dziwi - ludzie ogólnie lubią się wygłupiać bez większego powodu, a dlaczego by tego nie robić w mediach społecznoś...

Patrząc na taką akcję jak ta można odnieść wrażenie, że gdzieś się zgubiliśmy, coś w procesie ewolucji poszło bardzo nie tak i jesteśmy świadkami swego rodzaju upadku. Mnie to jakoś nie dziwi - ludzie ogólnie lubią się wygłupiać bez większego powodu, a dlaczego by tego nie robić w mediach społecznościowych? No, właśnie.

Zanim przekażę Wam swoje stanowisko odnośnie "mocy" mediów społecznościowych, pozwólcie, że przedstawię Wam założenia tejże akcji. Otóż, człowiek otrzymuje za zadanie wypełnić wodą prezerwatywę i z pomocą kolegi spuścić ją sobie na głowę. Nic prostszego, prawda? Nie jest to nic zobowiązującego, nic co ma za zadanie zbawić świat - w jakikolwiek sposób. Ludzie po prostu się bawią, o poziomie tej akcji rozmawiać nie będziemy, bo nie o to tutaj chodzi. Zresztą, tu nie ma co oceniać, gdyby już się człowiek uparł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu