Felietony

colaska.pl - ceny usług kościelnych na tacy (porównywarka)!

Grzegorz Marczak
colaska.pl - ceny usług kościelnych na tacy (porównywarka)!
52

Niezłe jaja, powstała strona porównująca ceny usług kościelnych czyli colaska.pl. Wszyscy bowiem wiem, że wszystko w kościele jest za darmo tylko co łaska wynosie czasem 500 a czasem na przykład 2000 PLN za ślub. Ktoś jednak wpadł na dość szalony pomysł aby porównać gdzie jest najtaniej a gdzie najd...

Niezłe jaja, powstała strona porównująca ceny usług kościelnych czyli colaska.pl. Wszyscy bowiem wiem, że wszystko w kościele jest za darmo tylko co łaska wynosie czasem 500 a czasem na przykład 2000 PLN za ślub. Ktoś jednak wpadł na dość szalony pomysł aby porównać gdzie jest najtaniej a gdzie najdrożej. Okazuje się, że ta sama kościelna posługa w małych wsiach jest nawet 10 krotnie tańsza niż w duży aglomeracjach. Można by powiedzieć, że to normalne - gdyby nie fakt, że chodzi o kościół a nie klasyczny handel.

W colaska.pl oprócz rankingu cen za ślub znajdziemy również porównania cen za chrzty, pogrzeby, zaświadczenia, wypominki (?) i msze :) Nic się już teraz przed wiernymi nie ukryje i każdy będzie mógł zapytać swojego proboszcza co tak drogo? :)
Przyjrzałem się kategorii Śluby i faktycznie jeśli ktoś szuka oszczędności to zamiast wydawać 2 000 PLN może pomyśleć o Bydgoszczy gdzie jedna z parafii bierze tylko 300 PLN. Mamy 1700 PLN oszczędności co bije na głowę upusty z Grupona. No a może to jest pomysł? Zgłosić do zakupów grupowych usługi kościelne? Dobra już nie żartuję sobie więcej, Amen i oby wam się ranking przydał.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup