Moje przemyślenia

Co te Goldenline kombinuje?

Grzegorz Marczak
Co te Goldenline kombinuje?
16

Dla mnie Goldenline to polski odpowiednik Linkedin czyli miejsce do utrzymywania kontaktów biznesowych, oraz dla tych którzy szukają pracownika czy pracy. Owszem bardzo ładnie rozwinęły się też fora dyskusyjne, które są silnym i znaczącym elementem serwisu. Nie korzystam na GL z mini statusó...

Dla mnie Goldenline to polski odpowiednik Linkedin czyli miejsce do utrzymywania kontaktów biznesowych, oraz dla tych którzy szukają pracownika czy pracy. Owszem bardzo ładnie rozwinęły się też fora dyskusyjne, które są silnym i znaczącym elementem serwisu.

Nie korzystam na GL z mini statusów, które w sumie są ciekawym dodatkiem ale w serwisach o nieco innym (moim zdaniem) profilu. Tym bardziej też zdziwiła mnie wprowadzona chyba dzisiaj(?) jakiś czas temu a zauważona przeze mnie dzisiaj opcja przesyłania wpisów na GL z serwisów takich jak Twitter czy Blip. W GL bowiem stream jest naprawdę wtórną rzeczą na którą do tej pory nie zwracałem większej uwagi.Oczywiście całkiem możliwe, że moje podejście do GL jest kompletnie różne i niektórym osobom zastępuje on Facebooka, G+ i Twittera razem. Zdziwiłbym się jednak gdyby takich osób było wiele. Z drugiej strony czemu nie eksperymentować?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

goldenline