Artykuł sponsorowany

Citi Handlowy zwraca za zakupy 660 zł, wystarczy zamówić kartę kredytową i płacić nią bezgotówkowo

Grzegorz Ułan
Citi Handlowy zwraca za zakupy 660 zł, wystarczy zamówić kartę kredytową i płacić nią bezgotówkowo
1

Płatności bezgotówkowe zdobywają coraz większą popularność w naszym kraju, między innymi dzięki usługom, które je w znacznym sposób ułatwiają, no i oczywiście dzięki wygodzie jaką niesie za sobą taka forma dokonywania płatności za zakupy. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, na przykład na Allegro.

Jeśli sami często dokonujecie takich płatności bezgotówkowych w ciągu miesiąca, warto zainteresować się nową ofertą karty kredytowej Citi Handlowy. Bank ogłosił właśnie promocję, w której za jednorazowy zakup za minimum 600 zł, który rozłożymy na roczne raty, zwracana jest kwota do 660 zł.

Karta kredytowa Simplicity od Citi Handlowy

Zanim więcej o tej promocji, zerknijmy na samą kartę i korzystanie z niej. Wydanie i płacenie nią jest darmowe, wystarczy spełnić tu warunek zakupów na kwotę minimum 300 zł miesięcznie przez pierwsze 15 miesięcy, a w kolejnych 1000 zł - co przy preferowanej formie bezgotówkowej dla wielu osób nie powinno być problem. W przypadku, gdy nie uda się osiągnąć tego pułapu, opłata miesięczna za taką kartę wynosi 12 zł.

Dzięki karcie kredytowej możemy płacić bezgotówkowo korzystając z przyznanego limitu kredytowego. Kredyt będzie bezpłatny – to znaczy, nie zapłacimy za niego żadnych odsetek – jeśli w ciągu 26 dni od wystawienia wyciągu spłacimy wydaną kwotę. W przypadku większych zakupów, możemy albo spłacić tylko kwotę minimalną (wskazaną na wyciągu – najczęściej jest to 5% wysokości zadłużenia wraz z odsetkami) lub rozłożyć ich koszt na maksymalnie 60 rat bez dodatkowych formalności.

Kartę taką możemy dodać do portfela Apple Pay lub Google Pay i płacić nią bezgotówkowo smartfonem. Dodatkowo, posiadając kartę kredytową Citi, możemy skorzystać z rabatów czy voucherów u ponad 300 partnerów, obniżając ceny wybranych produktów czy usług nawet o połowę.

Zwrot za zakupy kartą Simplicity do 660 zł

Przechodząc już do samej promocji, dzięki która pozwala zaoszczędzić na zakupach jeszcze więcej, otrzymując zwrot w wysokości do 660 zł.

Jak uzyskać zwrot? Wystarczy jednorazowo zapłacić kartą kwotę minimum 600 zł za zakupy do końca 3. miesiąca od daty zawarcia umowy na kartę kredytową, a następnie płatność tę rozłożyć w Planie Spłat Ratalnych Komfort na 12 miesięcy - RRSO 14,93%.

W trakcie tych 12 miesięcy należy również płacić tą kartą za inne zakupy, na przykład spożywcze w sklepach stacjonarnych - na łączną kwotę minimum 300 zł w miesiącu, a Citi w każdym miesiącu, w którym spełnimy te warunki zwróci nam na kartę 55 zł, co przez 12 miesięcy da nam kwotę 660 zł. Czyli, jeśli rozłożona na raty kwota będzie równa 600 zł, to de facto dostaniemy zwrot całej rozłożonej na raty kwoty wraz z odsetkami!

Aby wziąć udział w promocji należy pamiętać o zalogowaniu się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu pierwszego miesiąca po zawarciu umowy na kartę.

Wniosek o kartę złożycie całkowicie online na stronie pod tym adresem.

To w zasadzie już wszystko, pozostaje tylko jeszcze rozłożenie wspomnianych zakupów na kwotę 600 zł na 12 rat, a to możemy szybko i wygodnie załatwić z poziomu aplikacji mobilnej,

Po zalogowaniu się do aplikacji Citi Mobile, wybieramy opcję - Raty w Karcie, następnie na liście transakcji wskazujemy właściwą płatność (minimum na 600 zł), którą chcemy rozłożyć na raty, liczbę rat (w przypadku tej promocji 12) i zatwierdzamy wniosek.

Pozostałe promocje w Citi Handlowy

Oprócz zwrotu za zakupy w kwocie 660 zł, możemy dodatkowo uzyskać nagrody pieniężne za założenie konta, korzystanie z niego lub za każde skuteczne polecenie karty lub konta w tym banku.

Aby ubiegać się o przyznanie karty Simplicity trzeba spełnić minimalne kryteria. W przypadku osób fizycznej będzie to przynajmniej 18 lat, dochód netto od 1200 zł i zatrudnienie w obecnej firmie przez minimum 3 miesiące. Natomiast osoby prowadzące działalność gospodarczą oprócz takiego samego wymogu wieku - dochód netto od 2500 zł i prowadzenie działalności od minimum 2 lat.

Artykuł powstał we współpracy z bankiem Citi Handlowy.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,84% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 18000 zł , całkowita kwota do zapłaty 19385,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 12,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1385,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1241,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1615,49 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 14/02/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

Advertisement

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu