Gry

CD PROJEKT RED uruchomił sklep z akcesoriami z gier Wiedźmin, Gwint i Cyberpunk 2077

Kamil Pieczonka
CD PROJEKT RED uruchomił sklep z akcesoriami z gier Wiedźmin, Gwint i Cyberpunk 2077
13

CD PROJEKT RED zapowiadał otworzenie własnego sklepu z akcesoriami i ubraniami inspirowanymi swoimi grami podczas konferencji wynikowej. Dzisiaj wreszcie nastąpił ten dzień, sklep ruszył, a znajdziecie w nim nie tylko ubrania, ale również figurki, zabawki, kubki, a nawet etui na popularne smartfony.

Wiedźmin, Gwint i Cyberpunk 2077

Wszystkie oferowane produkty inspirowane są grami, które wydaje CD PROJEKT RED, na czele z Cyberpunkiem 2077 oraz Wiedźminem. Oferta już na starcie jest całkiem bogata, ale firma zapowiada, że w przyszłości zostanie jeszcze bardziej rozbudowana. Wśród dostępnych produktów mamy między innymi koszulki, bluzy, czapki, skarpetki, kubki, torby, smycze, a nawet drewniane etui na smartfony iPhone 7/8, Samsung Galaxy S8 lub Huawei P10 Lite (dosyć ciekawy wybór modeli ;-)).

Przeglądając na szybko dostępne rzeczy trzeba przyznać, że prezentują się całkiem atrakcyjnie i sprawiają wrażenie dobrze wykonanych. Tego przynajmniej można oczekiwać patrząc na ceny, które raczej do najniższych nie należą. W tej chwili wysyłki realizowane są tylko na terenie Unii Europejskiej przy pomocy kuriera, dlatego koszt niezależnie od wielkości zamówienia to 21,5 PLN.

Pełną ofertę sklepu możecie przejrzeć na tej stronie: https://eu.store.cdprojektred.com.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu