Gry

Car Mechanic Simulator 2014 - wideorecenzja

Paweł Kozierkiewicz
Car Mechanic Simulator 2014 - wideorecenzja
1

Ze współczesnymi "symulatorami" mam zasadniczy problem. Choć kilka razy z ciekawości w nie grałem, w większości przypadków okazywały się one kiepskimi produkcjami, które nudziły po kilkudziesięciu minutach. Na szczęście czasami przytrafiają się tu także ciekawe pozycje. Do tej pory jedynie Euro...

Ze współczesnymi "symulatorami" mam zasadniczy problem. Choć kilka razy z ciekawości w nie grałem, w większości przypadków okazywały się one kiepskimi produkcjami, które nudziły po kilkudziesięciu minutach. Na szczęście czasami przytrafiają się tu także ciekawe pozycje.

Do tej pory jedynie Euro Truck Simulator 2 pochłonął mnie na tyle, że spędziłem przy nim dobre kilkanaście godzin. Z innymi "symulatorami" farm, lotnisk, czy ratraków było mi nie po drodze. Moją ciekawość przykuł jednak jakiś czas temu Car Mechanic Simulator 2014, który wyglądał na solidne dzieło. Nie takie z najwyższej półki, ociekające zaawansowanymi efektami graficznymi, ale porządnie opracowane i co ważne, mające potencjał na zabranie odrobiny mojego czasu.

Więcej o grze i moich wrażeniach dowiecie się z poniższej wideorecenzji.

Po wyremontowaniu sporej liczby aut muszę przyznać, że bawiłem się świetnie. Car Mechanic Simulator 2014 ma dla mnie jedną ważną cechę. Potrafi pokazać jak złożoną machinerią jest samochód i gdzie znajdują się jego poszczególne komponenty. Zapewne dla zapalonych mechaników, czy adeptów szkół samochodowych ta pozycja jest banalna. Jednak dla przeciętnego zjadacza chleba, który nie urodził się z kluczem nasadowym w dłoni, może się ona stać ciekawym tytułem o sporym walorze edukacyjnym.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu