Telewizja

Promocja na Canal Plus w internecie - obniżka ceny pakietu w Player+

Konrad Kozłowski
Promocja na Canal Plus w internecie - obniżka ceny pakietu w Player+
11

Gdy pojawiły się pierwsze zapowiedzi debiutu Canal Plus w sieci, nie brakowało pozytywnych reakcji osób, które nie są zainteresowane ani długoterminową umową, ani dekoderem. Chcą telewizji z internetu, w tym - chyba przede wszystkim - transmisji z wydarzeń sportowych. Nowość w postaci Player+ to oferta właśnie dla nich, ale w momencie debiutu ceny posypała się lawina pretensji. 

Pakiet Canal+ został bowiem wyceniony na 80 złotych. W nim, oprócz kanałów na żywo, otrzymujemy także dostęp do biblioteki Canal+ VOD, ale biorąc pod uwagę oferty innych dostawców, to jest to kwota naprawdę wysoka. Dla tych, którzy nie mają wyjścia albo są niesamowicie zdeterminowani, najważniejsza jest możliwość zakupu - pozostali powiedzieli "pas" do momentu obniżenia ceny. I ta chwila nadeszła.

Niższe ceny pakietów Start, Start Extra i Canal Plus

W ramach specjalnej promocji, której daty zakończenia niestety nie znamy, pakiet Canal+ to wydatek na poziomie 60 złotych za 30 dni. Taka oferta nie jest reklamowana na głównej stronie serwisu, ani nawet wtedy, gdy wejdziemy na podstronę z listą dostępnych pakietów. Dopiero po kliknięciu na zakładkę "promocje" u góry ekranu naszym oczom ukaże oferta z rabatami. Możecie też po prostu kliknąć tutaj. Oprócz obniżki o 20 zł na pakiecie Canal+, promocja dotyczy również oferty Start Extra Canal+, gdzie nie ma co prawda kanałów Canal+, Canal+ Sport itd., ale znajdziecie tam m. in. nSport+, Planete+ i aleKino+. 30 zł, zamiast 40zł, kosztuje teraz Pakiet Start na 120 dni, który otwiera drzwi do podstawowej oferty Player.pl pozbawionej reklam, a z premierowymi odcinkami wybranych seriali oraz katalogu filmów.

Z Player+ możecie korzystać w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu