Telewizja

Canal+ z jeszcze dłuższą i poszerzoną ofertą odkodowanych kanałów

Paweł Winiarski
Canal+ z jeszcze dłuższą i poszerzoną ofertą odkodowanych kanałów
3

Więcej czasu spędzonego w domu to więcej czasu na oglądanie filmów, seriali i telewizji. Canal+ postanowił poszerzyć i przedłużyć swoją ofertę odkodowanych kanałów.

Platforma Canal+ jest kolejnym dostawcą treści, który postanowił odkodować swoje programy widzom, oczywiście w związku z całą akcją spędzania czasu w domu. Odkodowane pasmo ma tym razem objąć kanały z pakietu Extra+ i będzie dostępne dla abonentów od 1 do 30 kwietnia tego roku. W tym samym czasie Platforma Canal+ odkoduje również dostęp do kanału Canal+ Family oraz udostępni dla wszystkich abonentów nową kolekcję filmową "I love KINO" bez dodatkowych opłat.

Dodatkowa darmowa oferta skierowana jest do posiadaczy pakietów Entry+, Smart+ lub Comfort+. W przypadku abonentów z podstawowym pakietem Entry+ jest do dostęp do 96 kanałów spoza ich oferty. Możliwe, że najciekawszym z nich będzie Canal+ Family, którym treści dla siebie powinna znaleźć cała rodzina, w tym najmłodsi widzowie.

Kolekcja "I love KINO" będzie natomiast dostępna dla wszystkich abonentów bez dodatkowych opłat. Znajdziecie tam 25 filmów z różnych kategorii tematycznych, w tym między innymi takie filmy, jak "Kochankowie z księżyca", "Iluzjonista", "Coco Chanel", "Autor widmo", "Zabójca", "Mikołajek" czy "Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata".

Warto też przypomnieć, że około 2 tygodnie temu Canal+ poinformował, że w związku z brakiem udziału publiczności podczas meczów, odkoduje transmisje 27. kolejki PKO Ekstraklasy dla swoich abonentów, którzy nie posiadają pakietu sportowego.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu