Felietony

Całkowicie odmieniony Evernote dostępny już na Androida

Grzegorz Ułan
Całkowicie odmieniony Evernote dostępny już na Androida
7

Evernote'a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, to jeden z najpopularniejszych notatników online z możliwością dodawania multimediów, notatek głosowych i współdzielenia ich ze znajomymi. Dostępny jest na każdą platformę systemową poprzez przeglądarkę oraz jako aplikacja dla Windowsa i Mac OSX oraz...

Evernote'a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, to jeden z najpopularniejszych notatników online z możliwością dodawania multimediów, notatek głosowych i współdzielenia ich ze znajomymi. Dostępny jest na każdą platformę systemową poprzez przeglądarkę oraz jako aplikacja dla Windowsa i Mac OSX oraz Androida, iOS i BlackBerry.

Nowa wersja dla Androida wprowadza szereg zmian wizualnych, zresztą bardzo przyjemnych dla oka jak i funkcjonalnych. Całkowicie przebudowano stronę główną aplikacji. Z jej poziomu mamy teraz bezpośredni dostęp do swoich pojedynczych notatek, do poszczególnych notatników oraz otagowanych notatek i tych z dodaną lokalizacją. Na wbudowanej mapie możemy podejrzeć miejsca, w których zostały zrobione.

Bezpośredni dostęp do notatek mamy teraz poprzez rozwijany panel boczny, z prawej strony. Notatki pogrupowane są domyślnie według dat. Gdy przeglądamy notatniki, od razu wyświetlają się już nam wszystkie, łącznie z tymi współdzielonymi.

Nowa wersja Evernote zrobiła na mnie duże wrażenie. Teraz wygląda dużo przyjemniej i jest bardziej funkcjonalna. Poprzedni interfejs wymagał trochę dłuższego zapoznania się z opcjami i dostępem do poszczególnych funkcji. Cieszy ciągły rozwój tej aplikacji, a po ostatnich zakupach możemy spodziewać się jeszcze więcej zmian, nie tylko w wersji dla Androida.

Jeżeli jeszcze nie otrzymaliście powiadomienia na pasku o aktualizacji, zachęcam do odwiedzenia Google Play, celem pobrania jej już teraz - Evernote 4.01..

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

onlineEvernotenotatnik