Ciekawe strony

Kupuj taniej dzięki jesttaniej.pl

GM
Grzegorz Marczak
10

Ostatnio internet dostarcza nam coraz więcej narzędzi do tego aby nasze zakupu stawały się coraz bardziej efektywne finansowo. Mamy już całkiem spore grono porównywane cenowych (skapiec.pl, ceneo.pl, nokaut.pl itp), mamy też serwisy które prezentują nam produkty promocyjne czyli np abytaniej.pl....

Ostatnio internet dostarcza nam coraz więcej narzędzi do tego aby nasze zakupu stawały się coraz bardziej efektywne finansowo. Mamy już całkiem spore grono porównywane cenowych (skapiec.pl, ceneo.pl, nokaut.pl itp), mamy też serwisy które prezentują nam produkty promocyjne czyli np abytaniej.pl.

W ostatnich dniach do grona narzędzi, które mają pomóc nam w naszych zakupach dołączył serwis o nazwie jesttaniej.pl. Zasada działania tego serwisu jest bardzo prosta – podajemy w nim nazwę sklepu internetowego i link, cenę i email. Serwis sam powiadomi nas poprzez email w momencie zmiany ceny wskazanego przez nas produktu.

Jesttaniej.pl przyciąga swoją prostotą działania i moim zdaniem ma bardzo ciekawy potencjał rozwojowy. Wyobrażamy sobie np. że jest możliwość śledzenia ceny danego produktu w porównywarkach cenowych, za każdym razem kiedy jakiś sklep zaoferuje obserwowany przez nas produkt w lepszej cenie dostaniemy powiadomienie.

Jesttaniej.pl powinno też wyprodukować narzędzia dla sklepów internetowych które mogły by przy każdym swoim produkcie dodać guzik które pozwoli nam automatycznie uruchomić śledzenie ceny.

Serwis o takiej samej funkcjonalności został ostatnio opisany na techcrunch.com. Zagraniczne sklepy internetowe często oferują możliwość refundowania różnicy w cenie, jeśli zakupiony przez nas produkt staniał po tym jak go zakupiliśmy. Korzystając z serwisów oferujący informacje o zmianie ceny użytkownicy zyskują więc możliwość śledzenia cen i dzięki temu potencjalnej możliwości zwrotu części pieniędzy za zakupiony towar.

Jesttaniej może stać się bardzo ciekawym narzędziem pomocnym przy robieniu zakupów w Internecie, mam nadzieje, że wiele sklepów internetowych będzie zainteresowane współpracą.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu