Felietony

Blomedia - nowe media i nowy sposób na wywiad

Grzegorz Marczak
Blomedia -  nowe media i nowy sposób na wywiad
36

Poprosiłem Agnieszkę (szefową Blomedia.pl czyli pierwszej i chyba jedynej jak na razie sieci blogów w Polsce) o odpowiedz na kilka pytań. W odpowiedzi zamiast klasycznego maila z tekstem dostałem nagranie video z Agnieszką i Kubą w roli głównej. Wydaje mi się, że jest to bardzo fajna forma na to ab...

Poprosiłem Agnieszkę (szefową Blomedia.pl czyli pierwszej i chyba jedynej jak na razie sieci blogów w Polsce) o odpowiedz na kilka pytań. W odpowiedzi zamiast klasycznego maila z tekstem dostałem nagranie video z Agnieszką i Kubą w roli głównej. Wydaje mi się, że jest to bardzo fajna forma na to aby z klasycznych odpowiedzi na pytania zrobić coś ciekawego.

O co pytałem ? Przede wszystkim o to skąd pomysł akurat na sieć blogową, czy można na tym zarobić, czy bloger może na tym zarobić, jak reagują na krytykę, co myślą o rozwoju blogów itp. Przyznam, że liczyłem na więcej konkretów, jakieś kwoty, liczby, stanowisko dotyczące dyskusji jakie się toczyły na temat blogosfery i blogów (nie tylko w Polsce ale i na świecie). Tymczasem moi video rozmówcy dość sprawnie ominęli wszelkie tematy, które mogły by wywołać jakąś emocjonalną dyskusję. Widać muszę się jeszcze nauczyć zadawać odpowiednie pytania.


Agnieszka i Kuba odpowiadają na moje pytania

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogosferablogblogerzy