Felietony

Podziękowania dla Misia i reklamodawców

Grzegorz Marczak
Podziękowania dla Misia i reklamodawców
5

Najbardziej widocznym reklamodawcą ostatnio na Antyweb jest Miś, a dokładnie charytatywna kampania na rzecz ochrony polskich niedźwiedzi. Oczywiście oprócz charytatywnych reklam na moim blogu pojawiają się też reklamy czysto komercyjne, za które chciałbym reklamodawcom w tym wpisie podziękować. W...

Najbardziej widocznym reklamodawcą ostatnio na Antyweb jest Miś, a dokładnie charytatywna kampania na rzecz ochrony polskich niedźwiedzi. Oczywiście oprócz charytatywnych reklam na moim blogu pojawiają się też reklamy czysto komercyjne, za które chciałbym reklamodawcom w tym wpisie podziękować.

Warto zwrócić uwagę iż coraz więcej dużych podmiotów interesuję się reklamą na blogach. Agora znalazła ostatnio partnera do dystrybucji reklam na blox czyli AdTaily (firma będzie świadczył usługi również poza Bloxem), coraz częściej dostaję zapytania z do tej pory nieznanych mi agencji, blogvertisign coraz lepiej się rozwija, sieci blogowe takie jak Blomedia z tego co słyszałem nie mogą ostatnio narzekać na brak zainteresowania itp.

Blue Media - właściciel takich serwisów jak Gameon.pl, Inseco.pl czy znany serwis pożyczkowy Kokos.pl

Fruli.pl - serwis aukcyjny oparty na idei stworzonej przez ekonomistę, Martina Shubika. Aukcje te różnią się tym od tradycyjnych, że tu każde podbicie stawki stanowi określony, minimalny koszt użytkownika

2be.pl wraz z nowymi możliwościami kupienia dopiero wchodzących na rynek domen z końcówką .tel. Warto sprawdzić bo specyfika tej domeny nie jest typowa.

Western Digital za pośrednictwem blogvertising.pl reklamuje u mnie bardzo fajne przenośne dyski USB.

Hostersi.pl dobry i stabilny hosting który wytrzymuje ponadprzeciętne obciążenia jakie od czasu do czasu zdarzają się na Antyweb.

Wykop.pl - wykopu przedstawiać nie trzeba, rośnie coraz szybciej i przy tym nadal wprowadza nowe funkcje i dodatki (jak na przykład widgety)

Kei.pl Tej firmy również nikomu nie trzeba przedstawiać, Kei to jeden z liderów na Polskim rynku jeśli chodzi o usługi hostingowe. Firma pozwala też na skalowanie swojego hostingu poprzez płynne dokupowanie zasobów.

Profeo.pl Networking dla profesjonalistów wsparty przez potencjał tak znanej firmy jak Pracuj.pl. Serwis coraz bardziej aktywny patrząc na ilość zaproszeń jaką poprzez niego dostaje.

Cal.pl - zapewnia utrzymanie serwisu internetowego, obsługę kont pocztowych e-mail oraz uruchomienie aplikacji - m.in. sklepu internetowego. Wysokiej klasy serwery i wydajne i szybkie łącza.

Netizens.pl agencja interaktywna współpracująca i tworząca dla takich firm jak MTV, Signal, TicTac, AXE, VIVA itp. Twórcy obecnego wyglądu mojego bloga.

W przypadku gdyby ktoś był zainteresowany reklamą na blogu Antyweb.pl zapraszam do zapoznania się z cennikiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu