Felietony

Prawdziwy Black Friday na ZeroPLN - nie przegapcie!

Grzegorz Marczak
Prawdziwy Black Friday na ZeroPLN - nie przegapcie!
0

Black Friday miał być świętem dla konsumentów. Jeden dzień, w którym wszystkie sklepy oferują nam szalone przeceny. Jak jest naprawdę sami wiemy. Na ZeroPLN sprawdzamy każdą cenę przed rekomendowaniem produktu czytelnikom.

W Black Friday bardzo łatwo można dać się złapać na ofertę z upustem, który tak naprawdę upustem nie jest. Wszyscy wiemy jak to działa. Ceny przed upustem nagle rosną tylko po to, aby cena po upuście wydawała się jeszcze bardziej atrakcyjna.

W tym roku na ZeroPLN (nasz serwis z promocjami), postanowiliśmy zrobić nieco inną wersję Black Friday. Umieszczamy w naszym serwisie tylko sprawdzone promocje. Staramy się więc sprawdzić ceny przed Black Friday i dopiero na tej podstawie rekomendować czytelnikom dany produkt. Skupiamy się oczywiście tylko na promocjach związanych z produktami technologicznymi. Jak jednak przeczytałem ostatnio w raporcie Allegro, to właśnie tego typu produkty są najczęściej oczekiwanym prezentem wśród Polaków.

Przez cały dzień kilki redaktorów będzie czuwać nad tym, aby umieszczane na ZeroPLN promocje, były naprawdę atrakcyjne. Nie będzie to więc nieprzerwany strumień newsów o super cenach, będzie to natomiast zestawienie produktów, których ceny są faktycznie atrakcyjne. Będą to więc tylko wybrane i sprawdzone promocje, czasem bardzo krótkie serie (ostatnio był iPhone 11 w dobrej cenie, teraz mamy na głównej Macbooka Air) więc warto przez następne parę dni regularnie co klika godzin sprawdzać stronę główną

Jeżeli znajdziecie inne, interesujące akcje i promocje, zachęcamy Was do podsyłania ich. Ciągle aktualizujemy nasz katalog i szukamy nowych promocji. Im więcej ich wspólnie znajdziemy, tym więcej osób być może przedwcześnie sprawi sobie lub bliskim świąteczne prezenty.

Pozdrawiam wszystkich zakupowiczów i życzę udanych łowów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu