152

[Aktualizacja] Bitcasa w testach – super konkurent Dropboxa [zaproszenia]

Pierwszy raz o Bitcasa piałem we wrześniu 2011 kiedy to startup ten bardzo dobrze zaprezentował się podczas imprezy Techcrunch Disrupt. Jeśli nie czytaliście to przypomnę. Bitcasa chcę przenieść nas całkowicie do chmury, razem z naszym systemem operacyjnym i naszymi danymi. Zrobią to dzięki aplikacji, która integruje się z naszym systemem (Windows, Mac OS, Linux) i […]

Pierwszy raz o Bitcasa piałem we wrześniu 2011 kiedy to startup ten bardzo dobrze zaprezentował się podczas imprezy Techcrunch Disrupt. Jeśli nie czytaliście to przypomnę.

Bitcasa chcę przenieść nas całkowicie do chmury, razem z naszym systemem operacyjnym i naszymi danymi. Zrobią to dzięki aplikacji, która integruje się z naszym systemem (Windows, Mac OS, Linux) i synchronizuje wszystkie nasze dane z chmurą. Od tego momentu każdy plik, który zachowujemy jest zapisywany w chmurze (a nie na naszym dysku).

[Aktualizacja]
Przez moją nieuwagę – nie zauważyłem iformacji od autorów serwisu o tym aby w chwili obecnej nie recenzować aplikacji. Ponieważ szanuję zasady i prośby innych dlatego usunąłem część postu mówiącą o moich pierwszych wrażenia aby nie postępować niezgodnie z regulaminem testów.

Jeśli chcecie przetestować Bitcasa to mam dla was 3 zaproszenia (tylko użytkownicy Mac OS i Windows). Każdy zaproszony może zapraszać kolejne osoby, także poproszę o zgłaszanie się w komentarzach, a obdarowanych proszę o to aby przekazywali zaproszenia dalej. Pamiętajcie tylko o tym aby podawać adres mail w takiej postaci aby nie był bezpośrednio dostępny dla spamerów i robotów.