Polska

Kierunek: Biedronka! Do kupienia dwa ciekawe głośniki i... gramofon

JS
Jakub Szczęsny
29

Biedronka od dłuższego czasu co jakiś czas zaskakuje maniaków nowych technologii i wprowadza na chwilę do swojej oferty ciekawe urządzenia. Już od 8 czerwca w tej sieci sklepów będziecie mogli nabyć dwa głośniki i... gramofon.

Hykker Vintage Sound to gramofon, który umożliwia czyste odtwarzanie vinyli w trzech prędkościach. Za pośrednictwem sprzętu możliwe będzie również digitalizowanie nagrań do formatu WAV Stereo. Zamiast płyt vinylowych, można również odtwarzać zwykłe pliki cyfrowe zapisane na kartach microSD lub znajdujących się na dysku USB. Na wyposażeniu gramofonu znajdują się dwa trzywataowe głośniki, wejście AUX, minijack oraz RCA. Cena? Tylko 159 złotych.

Dla miłośników dobrego dźwięku przeznaczony jest kolumnowy głośnik HYKKER o średnicy 12 cali. W urządzeniu wykorzystano interfejs Bluetooth pozwalający na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku np. ze smartfona. Dodatkowo, w sprzęcie znajdziemy również gniazda microSD, a także port USB pozwalający na użycie dowolnego dysku przenośnego. Do dyspozycji użytkowników oddano także wejścia mikrofonu oraz AUX. Wbudowany akumulator 1800 mAh pozwoli na odtwarzanie muzyki przez 2 godziny bez potrzeby korzystania z zasilania. Cena: 299 złotych.

Dla mniej wymagających użytkowników również znalazło się coś ciekawego. HYKKER Mood BT to niewielki głośnik Bluetooth wyposażony w radio FM oraz baterię 250 mAh pozwalającą na odtwarzanie muzyki do 3 godzin bez przerwy. Jest to najtańsza propozycja w najnowszej ofercie technologicznej sieci Biedronka - za głośnik zapłacimy jedyne 29 złotych. Oferta jest ważna od 8 do 21 czerwca lub do wyczerpania zapasów. To już kolejny raz, gdy w dyskontach pojawiają się ciekawe produkty technologiczne. Sprzedaży tych urządzeń nie przeszkadza nawet nieznana wśród konsumentów marka HYKKER, która wielokrotnie już wsławiła się na rynku dobrą jakością oferowanych sprzętów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu