Polska

Biedronka wyłączy swoją aplikację. Zostało tylko kilka dni

Daniel Wójcik
Biedronka wyłączy swoją aplikację. Zostało tylko kilka dni
0

Biedronka pokazała odświeżoną aplikację jakiś czas temu. Teraz sklep zapowiada, kiedy wyłączy poprzednią wersję.

Kiedy przestanie działać stara wersja aplikacji Biedronka?

Biedronka ogłasza wycofanie starej wersji, która przestanie działać już od poniedziałku. Wedle zapowiedzi, nowa wersja aplikacji wprowadzała liczne funkcjonalności, mające uczynić zakupy w sklepach sieci jeszcze bardziej wygodnymi, ale reakcje klientów były różne. Co ciekawe, z aplikacji Biedronki korzysta już 10,5 mln użytkowników.

Użytkownicy będą musieli przejść na nową wersję aplikacji od najbliższego poniedziałku, 29 stycznia. Nową wersję można pobrać z App Store, Google Play lub AppGallery. Nowa aplikacja, obok ulubionych funkcji, wprowadza także nowe rozwiązania mające na celu jeszcze większe usprawnienie zakupów, a także szybsze ładowanie się, co przekłada się na komfort klientów.

Co nowego w odświeżonej wersji aplikacji Biedronka?

Jedną z kluczowych nowości  odświeżonej aplikacji jest funkcja Lista Zakupów, która podpowiada popularne produkty, co ma skrócić czas poszukiwań podczas codziennych wizyt w sklepach. Ponadto, dzięki promocjom dostępnym w aplikacji, klienci Biedronki mają oszczędzać średnio ponad 8 mln złotych tygodniowo.

Lista Zakupów umożliwia klientom sporządzenie listy bezpośrednio w aplikacji, eliminując konieczność korzystania z zewnętrznych usług, co może utrudnić wyszukiwanie produktów. Ponadto, pojawił się nareszcie ciemny motyw, który zwiększa komfort korzystania z aplikacji nie tylko w ciemniejszych warunkach, ale ogólnie, bo niektórzy użytkownicy preferują taki wygląd interfejsu.

Warto podkreślić istnienie funkcji historii transakcji, jeśli jeszcze nie mieliście okazji z niej skorzystać. Umożliwia ona sprawdzenie wcześniejszych zakupów z kartą Moja Biedronka, a także naliczonych promocji. Dzięki temu możecie monitorować swoje wydatki i oszczędności.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu