Polska

Bezpłatne WiFi na Polu Mokotowskim od Gumtree

Grzegorz Ułan
Bezpłatne WiFi na Polu Mokotowskim od Gumtree
8

Nie licząc dużych centrów handlowych, wielu lokalizacji z udostępnionym dostępem do sieci nie znajdziemy obecnie, nawet w stolicy. Zwłaszcza miejsc, przeznaczonych do weekendowych wypoczynków mieszkańców. Do takich miejsc bez wątpienia zalicza się Pole Mokotowskie w Warszawie, gdzie możemy spędz...

Nie licząc dużych centrów handlowych, wielu lokalizacji z udostępnionym dostępem do sieci nie znajdziemy obecnie, nawet w stolicy. Zwłaszcza miejsc, przeznaczonych do weekendowych wypoczynków mieszkańców.

Do takich miejsc bez wątpienia zalicza się Pole Mokotowskie w Warszawie, gdzie możemy spędzić wolny czas zarówno aktywnie (rolki, bieganie, frisbee) jak i po prostu korzystając ze zwykłego spaceru czy leżakowania nad oczkiem wodnym.

Dostaliśmy właśnie informację od Gumtree, że dla tych osób udostępniono bezpłatny dostęp WiFi. Jak widać na poniższej mapce, zasięgiem swoim obejmuje również pobliski pub.

Moim zdaniem bardzo fajna inicjatywa, która z pewnością przypadnie też do gustu studentom z pobliskiej Politechniki, którzy często również korzystają z tego miejsca do nauki, rozsiadając się z tam ze swoimi laptopami. Oby więcej takich pomysłów, no i oczywiście większa liczba takich miejsc w kraju, nie tylko Warszawie, gdzie bez problemu połączymy się z siecią przez WiFi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu